Як просвердлити отвір в склі. Як просвердлити будинку великий отвір в склі.

Досить часто люди цікавляться, як свердлити отвір в склі. Робити це досить просто. Для цієї мети знадобиться ручна дриль або ж електрична дриль-шуруповерт. Також необхідно запастися свердлами. Всі роботи проводяться на низьких оборотах. Свердло не повинно нагріватися. Перед роботою потрібно помити і просушити скло. Також можна протерти ганчіркою, змоченою в скипидарі.
Інструкція
1
Отже, для початку спробуйте навчитися свердлити отвір в пляшці. Візьміть в руки пляшку і обмотайте те місце, в якому ви будете робити отвір . Обмотувати потрібно малярським скотчем 2-3 рази. Місце свердління відзначте хрестиком. Обов'язково зверніть увагу на те, що на пляшці є шов. На шві краще не робити отворів, так як пляшка може тріснути. Місце свердління сместите на 1-2 сантиметри.
2
Далі переходите до самого процесу свердління. Свердло занурте в воду. При свердлінні намагайтеся тримати свердло рівно. Обороти тримайте середні. На пляшку не виявляйте ніякого тиску. Дійте впевнено, але не жорстко.
3
Процес свердління займаємо близько 15 хвилин. В процесі свердління, регулярно опускайте свердло в воду. Також змочуйте саме місце, в якому робите отвір . Після того, як свердло пройшло наскрізь, акуратно рассверлите отвір . Таким чином, ви згладите зріз отвори. Краю зрізу обов'язково обробіть. Для цієї мети підходить надфіль і звичайна груба наждачний шкурка.
4
Існує також інший спосіб. Він схожий з першим, але в ролі мастила використовується скипидар, в якому розводять каніфоль. За допомогою склоріза намітьте центр свердління. Мітку краще зробіть у вигляді «хрестика». Перед свердлінням на «хрестик» нанесіть краплю розчину скипидару. Потім вже поступово додайте його при свердлінні. Поглиблення повинно весь час бути заповнене мастилом. Дриль повинна стояти на низьких оборотах. Після того, як ви просвердлили 0,7-0,8 товщини, переверніть скло. Досверліте отвір .