Як визначити полярність акумулятора. акумулятори Яка полярність для вітчизняних автомобілів.

В автомагазинах продаються свинцево-кислотні акумуляторні батареї прямий (ними комплектуються всі вітчизняні автомобілі) і зворотної полярності (встановлюються на деяких машинах закордонного виробництва). Перед покупкою батареї, необхідно точно визначити її полярність .
Вам знадобиться
  • Вольтметр
Інструкція
1
Термін служби будь акумуляторної батареї обмежений і становить, як правило, не більше п'яти років. Відпрацювавши належний час, обов'язково настає момент заміни енергоблоку. І якщо у власників автомобілів вітчизняного виробництва проблема полягає в тому, щоб вибрати АКБ відповідної ємності і віддати перевагу певній торговельній марці, то власникам імпортних машин необхідно з'ясувати перед покупкою полярність акумулятора .
2
Для досягнення поставленої задачі батарея витягується з акумуляторного гнізда і розташовується таким чином, що при візуальному огляді зверху її клеми повинні бути внизу. Зверніть увагу, що одна з них трохи тонше інший (вона мінусова).
3
Якщо мінусова клема розташована на акумуляторі зліва (внизу), то батарея зворотної полярності.
4
У тих випадках, коли більш тонка клемма праворуч - АКБ прямійполярності.
5
Щоб остаточно переконатися в правильності визначення полярності акумулятора , приєднайте до нього вольтметр. При цьому червоний щуп приладу знімає напругу з товстої клеми, а чорний - з тонкою. Показання на шкалі без знака «мінус» підтверджує досліджувані параметри АКБ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MKQ693iooG8
Зверніть увагу
Установка акумулятора неналежною полярності в автомобіль загрожує тим, що до його клем не вийти приєднати кабелі.