Як збільшити гучність колонок.

Нерідко при організації будь-якого заходу, що проводиться вдома, приміром, дня народження, необхідно музичний супровід. Як правило, хочеться, щоб звук був якомога більш гучним. Також підвищений звук може бути потрібен у випадку, якщо просто хочеться послухати улюблену музику якомога голосніше. В цьому випадку можна використовувати кілька простих способів, за допомогою яких можна значно підсилити потужність колонок .
Інструкція
1
Якщо ви можете дозволити собі витратити трохи грошей, ви можете купити спеціальний аудіо підсилювач. Це пристрій підсилює звук, який подається на колонки, внаслідок чого вони звучать набагато голосніше. Залежно від акустичної системи, варіюється потужність підсилювача. Обов'язково тестируйте його відразу після покупки.
2
Для посилення гучності одного або декількох треків відразу використовуйте аудіо редактори. У разі, якщо ви хочете домогтися зміни не тільки гучності, а й еквалайзера певних треків, скористайтеся Adobe Audition або Sony Sound Forge - ці редактори мають широким функціоналом і кращою якістю обробки.
3
Для збільшення тільки гучності, але у декількох треків, використовуйте програму mp3gain. Вона може збільшувати гучність звучання у кількох треків відразу, але необхідно створювати копії файлів при її використанні. Це потрібно на випадок, якщо після обробки файл звучатиме з перешкодами.
4
Найпростішим методом підвищення гучності є максимізація всіх частот еквалайзера в плеєрі, який ви використовуєте. Цей спосіб вимагає тільки наявності еквалайзера в програмі, яку ви використовуєте для відтворення музики. Перетягніть всі повзунки частот на саму верхню позицію і програйте потрібний трек для того, щоб переконатися в цілості милозвучності.