Як відключити автоматичний вхід.

ОС Windows з настройками за замовчуванням при вході в систему вимагає вибору користувача і введення пароля. Якщо у вашому комп'ютері цього не відбувається, то це означає, що відповідні настройки політики безпеки були змінені. Є можливість скасувати автоматичний вхід, відновити відображення Привітання діалогу авторизації користувача при завантаженні комп'ютера.
Інструкція
1
Увійдіть в систему і відкрийте діалог «Запуск програми». Для цього потрібно розкрити головне меню на кнопці «Пуск», клацнувши його мишкою або натиснувши кнопку WIN, і вибрати пункт "Виконати". Можна замінити ці маніпуляції натисканням «гарячих клавіш» WIN + R, призначених цій дії за замовчуванням.
2
Наберіть в полі введення діалогу запуску програм команду з двох слів: control userpasswords2. Можна скопіювати їх звідси, виділивши і натиснувши клавіші CTRL + C, і вставити в текстове віконце діалогу, клацнувши його мишкою і натиснувши поєднання CTRL + V. Потім натисніть клавішу Enter або кнопку «OK». Якщо ви використовуєте ОС Windows Vista або Windows 7, то команду можна замінити на netplwiz, але в Windows XP вона не буде працювати.
3
Поставте мітку в чекбоксі поруч з написом «Вимагати введення імені користувача і пароля», який поміщений над списком з заголовком «Користувачі цього комп'ютера». Цей список знаходиться на вкладці "Користувачі" вікна "Облікові записи користувачів» відкритого в результаті ваших дій на попередньому кроці. Потім натисніть кнопку «ОК».
4
Задайте пароль для авторизації при вході в систему. Щоб це зробити, треба відкрити панель управління в меню на кнопці «Пуск» і клацнути в ній посилання «Облікові записи користувачів». Потім в розділі «Виберіть завдання» натисніть пункт «Зміна облікового запису». На наступній сторінці вам буде запропоновано вибрати користувача для редагування його установок - виберіть свій обліковий запис, а потім клацніть посилання «Створення пароля». У верхньому текстовому полі введення розкрився діалогу наберіть пароль, у другому - підтвердіть його, а в третьому введіть фразу, яка зможе допомогти його згадати. Потім натисніть кнопку «Створити пароль» і процедура буде завершена.