Як полагодити двірники.

Непрацюючі склоочисники роблять неможливим пересування на автомобілі при несприятливих погодних умовах - під час випадання опадів у вигляді дощу або снігу. І якщо короткочасний літній грозовий дощ у разі виникнення подібної несправності стає приводом для зупинки і відпочинку в дорозі, то осіння негода може тривати протягом декількох днів. І питання ремонту двірників стає, що називається, «ребром».
Вам знадобиться
  • - невеликий слюсарний інструмент,
  • - викрутка.
Інструкція
1
Ремонт електрообладнання починається з знеструмлення бортової мережі автомобіля. Від'єднайте кабель від акумулятора.
2
Потім демонтуйте щеткодержатели з двірниками і відкрутіть гайки кріплення повідків. Від'єднайте тягу від редуктора склоочисника і викрутити ключем на 10 мм три болта кріплення електродвигуна до кронштейну.
3
Отсоедините тягу від редуктора склоочисника і викрутити ключем на 10 мм три болта кріплення електродвигуна до кронштейну.
4
Після вилучення мотор-редуктора зі свого штатного місця зніміть з нього захисну плівку і викрутити викруткою два гвинти кріплення пластикової кришки, яка демонтується разом з прокладкою.
5
Викрутивши два болтика кріплення, з корпусу витягніть електричну монтажну колодку кінцевого перемикача і шестерню з валиком, що спираються на фторопластову шайбу.
6
Далі спочатку маркіруйте, а потім витягніть дві проміжні шестерінки, після чого розчленував редуктор з електродвигуном.
7
Вийміть якір, і всі деталі очистіть від пилу, бруду і старого мастила. Потім проведіть дефектовку деталей мотор-редуктора склоочисника. Особливу увагу на даному етапі відновного ремонту приділяється стану ламелек колектора і графітовим щеткам електродвигуна.
8
Зношені і вийшли з ладу деталі замініть новими і подальша збірка склоочисника зробіть у зворотній послідовності.