Як плести джгут на волоссі. Каксделать палять з пасм волосся.

Думаючи про те, що ж вам зробити зі своїми довгими волоссям, згадайте про джгутах. Це дуже вдала заміна повсякденним кісок. З безлічі джгутиків можна зробити десятки різних зачісок. Прості у виконанні джгути виглядають дуже елегантно. Плетіння джгутів на волоссі підходить, як правило, для юних модниць. Але при правильному виборі одного з варіантів, він може прикрасити голови і більш зрілих представниць прекрасної статі.
Вам знадобиться
  • - гумки
  • - шпильки
  • - шпильки
Інструкція
1
Для того щоб почати плести джгут на волоссі , необхідно взяти всього два пасма волосся, і зачіска буде більш повітряної, на відміну від зачіски із застосуванням звичайних косичок.
2
Коли ви робите джгути, закручувати пасма можете в будь-яку сторону - за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки (кожну окремо). Після цього джгутики зберіть разом, перекручуючи їх між собою. У підсумку виходить один джгут, який дуже нагадує канатну мотузку.
3
Для джгутів, як і для будь-якої іншої зачіски, потрібно основа. У вашому випадку це звичайний кінський хвіст. Тільки після цього розділіть волосся на два пасма. Почніть закручувати кожну з них проти годинникової стрілки стільки раз, скільки вважаєте за потрібне. При цьому кінці джгутів притримуйте двома пальцями, щоб вони не розплелися. Пасма завжди закручуйте в одну сторону. Від цього зачіска буде виглядати більш гармонійно. Після цього обидві пасма перекрутите між собою, і зафіксуйте кінці шпилькою, а ще краще гумкою.
4
Плести джгути на волоссі можна також із застосуванням штучного шиньйон-джгута. Для цього зробіть звичайний низький хвіст (приблизно на 2-3 см вище шиї). Для закріплення використовуйте гумку. Трохи правіше хвоста розташуйте шиньйон-джгут. Прикріпіть шиньйон шпилькою, попередньо витягнувши його край через гумку, якою ви перев'язали хвіст.
5
Далі волосся розділіть на дві частини. Візьміть одну з пасом і закрутіть в звичайний джгут. Потім обмотайте цим джгутом гумку і прикріпіть шпилькою. Теж зробіть і з другої пасмом. Тільки обмотайте нею гумку в протилежному напрямку. Все закріпіть на шпількі.В підсумку ваш шиньйон-джгут буде обвивати красиве сплетіння джгутиків, мають вигляд пучка.
Незвичайні й оригінальні зачіски - відмінний спосіб виділитися з натовпу і створити собі неповторний образ. Прикладом таких зачісок є джгутики . До того ж плести такі коси дуже навіть нескладно - кожній дівчині цілком під силу спорудити собі на голові оригінальну зачіску з джгутиків.
Інструкція
1
Щоб підкреслити свою індивідуальність, спробуйте використовувати при створенні зачіски плетіння жгутіков.Перед початком плетіння розділіть за допомогою спеціальної гребінця з тонким кінчиком волосся на пасма від лінії росту волосся до маківки. Ширина їх повинна бути не більше 3-5 см.
2
Потім отримані смуги сміливо ділите на квадрати 3х3 або 4х4 см. А ось саме їх вже можна шляхом крутіння перетворити на джгутики , розташовані у напрямку до верхівки. На кінцях зачіску зафіксуйте будь-яким способом - або в хвіст зберіть, або в пучок. Можна, закріпивши джгутики шпильками, основну частину волосся залишити розпущеною.
3
Можна також сплести цільний джгутик з волосся. Для цього по довжині розподіліть волосся на пасма. Потім мізинцем затисніть ліву і праву пару пасом. Це потрібно зробити для того, щоб вони між собою не переплутувалися. Іншими пальцями починайте переплітати між собою решту пасма.
4
Плетіть загальний каскад як би обертаючи одні пасма іншими. По закінченні роботи закріпіть зачіску шпилькою або невидимками.
5
Щоб сплести джгутик на готовій зачісці, потрібно зібрати хвіст, закріпивши його на потилиці гумкою. Далі хвіст розділіть на три досить великі пасма. Увага: для створення такої зачіски знадобиться помічник. По черзі починайте кожну крутити, щоб вийшов джгут. Ось для цього і потрібна людина в допомогу - щоб тримав вже закручені джгути, поки ви будете доробляти інші. З трьох пасом повинні вийде три тугих джгута (робити їх тугими потрібно, щоб зачіска не розсипалася). Далі все тим же методом кручення починайте з'єднувати їх між собою. На кінці необхідно отриману косу закріпити якомога міцніше гумкою. Оригінальна зачіска готова.