Як визначити перелом ноги. Як дізнатися зламана чи нога.

Сам по собі перелом ноги - це неприродне викривлення кінцівки, болючість в області передбачуваного перелом а, яка значно збільшується при натисненні і при спробі посувати травмованою ногою.
Інструкція
1
Визначити перелом ноги можна таким чином: повністю пропадає опороспособность, а при спробі зробити хоча б один повноцінний крок виникає нестерпний біль. Давайте розглянемо всі симптоми більш докладно.
2
Ушкодивши ногу, ви відчуєте виражену біль.
3
Місце пошкодження починає набрякати, з'являється гематома.
4
При спробі поворухнути ногою, ви відчуваєте обмеження функції руху суглобом. А вирішивши зробити хоча б крок, ледве стримуєтеся від болю.
5
Все це стосується закритого перелом а, що стосується відкритого, то до цих пунктів додається розрив шкіри і зв'язок. Визначити перелом ноги даного типу набагато легше, так як крізь прорвану тканина виступає зламана кістка.
6
Якщо у вас виникли, хоч найменші підозри на перелом , негайно зверніться за медичною допомогою в лікарню або травматологію, а так же зателефонувавши в швидку допомогу. Самостійних дій постарайтеся уникати, вони можливі лише в самих крайніх випадках. Виконуйте все вкрай обережно, намагаючись не завдати ще більшої шкоди.
7
Запам'ятайте одне правило: зазвичай визначити самостійно перелом це чи вивих буває складно, тому, допомогу завжди виявляйте як при перелом е. Обробіть пошкоджену ділянку шкіри перекисом водню.
8
Якщо перелом відкритий, зупиніть артеріальний кровотеча за допомогою накладання джгута вище рівня перелом а.
9
Попередьте травматичний шок: покладіть щось холодне на пошкоджену ділянку.
10
Накладіть шину підручними матеріалами. Вони повинні бути легкими, але досить міцними, здатними підтримати і зафіксувати кінцівку в такому положенні, щоб біль відчувалася якнайменше.
11
Для підтримки ноги в правильному положенні використовуйте валики в крайньому випадку прібінтуйте хвору ногу до здорової.