Як назвати білого кота. Як назвати кішечку білу.

  •  Коли люди вирішують завести кошеня, завжди постає питання про те, як його назвати. Хтось вибирає вподобане ім'я по звучанню, для когось важливо, щоб ім'я тварини відображало його характер, а хтось просто називає вихованця випадково. Як можна назвати білого кота? Існує безліч найрізноманітніших варіантів.
  •  Перше, що спадає на думку - це «білі і пухнасті» імена: Сніжок, Пушок, Зефір, Бєлишев, Пушок, Пух, Пуш, Шуша. Імена, співзвучні з білим, але «небілі» прямо: Сібеліус, Бельмондо, Дюбель. Багато людей, навпаки, вирішують назвати білого кота протилежним, «чорним» ім'ям, наприклад: Мурзик, Черниш, Угольок, Гудрон, Мавр, Черномор і навіть Черномирдін! Цікаве ім'я на честь чорного кота з твору Булгакова «Майстер і Маргарита» - Бегемот.
  •  Не обов'язково підкреслювати той факт, що кіт білий. Традиційні котячі імена - можливо саме це і потрібно вашому улюбленцю: Марсик, Соник, Каспер, Васька, Єлисей, Матвій, Тіма, Тиша, Топаз, Філя, Шурик, Яша.Белим котам особливо йдуть імена-титули: Султан, Принц, Маркіз.
  •  Оригінальні імена для білого кота: Буян, Джокер, Заєць, Коржик, Компот, Леопольд, Мускат, Паштет, Тушкан, Фагот, Цитрамон, Аспірин, Юша, Яхонт.Еслі нічого не підходить, подивіться уважніше на свого білого кота. Можливо, у нього блакить очі? Тоді для нього підійде ім'я Яхонт. Або він серйозний і задумливий? Назвіть його Діогеном. Непосидючий і живий кошеня добре засвоїть ім'я Снифф.
  •  Останнім часом котів все частіше називають на честь великих людей. Наприклад, для білого кота підійдуть такі імена, як Ейнштейн, Паскаль, Соломон, Тутанхамон. Можна навіть назвати кошеня Ньютон, але тоді тримаєте від нього подалі яблука. Можна використовувати не тільки імена великих учених, а будь-яких симпатичних особисто вам діячів, наприклад Челентано, Шумахер і другіе.Прі людські імена можуть ідеально підходити вашому білому котові: Джон, Джек, Артур, Боніфацій, Бенджамін, Денніс, Джино, Жульєн, Зіггі, Лаврентій, Сигізмунд, Спиридон. Різні міфологічні та книжкові герої теж можуть подарувати вашому кошеняті відмінне ім'я: Персей, Леон, Мефістофель, Немо.
  •  Якщо ваш кошеня породисте, то правилами куба може бути передбачено, що кошенята цього посліду повинні мати імена, що починаються на конкретну букву. Але якщо ви вибрали для вихованця ім'я на іншу букву, то можна дати подвійне - перше «аристократичне», що починається на потрібну букву, а друге для душі - те, яке ви йому подобралі.Еслі ніяк не можете визначитися з ім'ям для кошеняти, то почекайте день-другий. Можливо, якась риса його характеру незабаром стане помітна для вас, тоді труднощі з вибором імені відпадуть самі собою.