Як навчити дитину проситися на горщик. навчити проситься на горщик дитини.

Маленькі діти доставляють багато клопоту молодим батькам. Однією з проблем є мокрі штанці. Як навчити підростаючого малюка проситися на горщик ? З якого віку це робити?
Інструкція
1
З розвитком нових технологій і винаходом підгузників діти дуже довго можуть не проситися на горщик лише з тієї причини, що вони не відчувають дискомфорту при «аварії». Підгузник залишається сухим, і малюк не розуміє, що потрібно проситися на горщик . Тому, незважаючи на зручність сучасних підгузників, краще все-таки користуватися ними тільки вночі і на прогулянці.
2
Деякі діти вже з 3-місячного віку можуть стримувати сечовипускання під час сну. Якщо батьки будуть дуже уважними, то можна побачити, як дитина поводиться, коли хоче в туалет. Він починає турбуватися, плакати, кректати або видавати інші звуки, які дають знати про проблему дитини.
3
С 6-8-місячного віку (це все індивідуально) вже можна присаджувати малюка на горщик або тримати дитини над горщиком. Це потрібно робити відразу після сну і перед сном, пропонуючи зробити особисті потреби. Якщо бути дуже уважним, можна з поведінки дитини дізнатися, що йому вже треба на горщик .
4
Коли дитина вже починає ходити, він сам розуміє, що і куди йому треба зробити, тому дуже часто діти самі несуть мамам горщик . Зазвичай вони так поступають коли хочуть в туалет або вже після зробленої справи.
5
Для того щоб швидше привчити дитини проситися на горщик , потрібно періодично присаджувати його на нього. Коли дитина сам попросився, обов'язково похваліть його. Якщо малюк підійшов до вас вже в мокрих штанцях, потрібно обов'язково підвести дитини до горщика і ще раз пояснити, куди потрібно робити ці справи.
6
Купіть красивий горщик , щоб дитині було цікаво користуватися цим предметом.
7
Коли малюк підходить до вас з горщиком вже в мокрих штанцях або просить змінити одяг - не лайте його. Якщо дитина показує бажання зробити природні потреби, видаючи певні звуки або показуючи якимись рухами, наприклад, присідаючи - це значить, ваша дитина вже готовий робити це самостійно. Але йому просто потрібно трішки більше уваги з вашого боку. Любіть своїх дітей, і вони дадуть відповідь вам тим же.