Як відключити вибір операційної системи. Як відключити завантаження двох систем.

В процесі завантаження комп'ютера ОС протягом декількох десятків секунд очікує від користувача вибору операційної системи , якщо їх на завантажувальному диску знайдено більше однієї. Іноді в список потрапляють і не повністю видалені залишки колишніх ОС. Щоб усунути цю непотрібну паузу в завантаженні треба змінити відповідні настройки.
Інструкція
1
Натисніть «гарячі клавіші» WIN + Pause, після того як авторізуетесь в системі. Це поєднання відкриває компонент Windows з заголовком «Система» («Властивості системи » в ОС Windows XP).
2
Натисніть посилання «Додаткові параметри системи » в лівій панелі, якщо ви використовуєте ОС Windows 7 або Vista. Таким способом в них відкривається вікно з заголовком «Параметри системи ». У випадку роботи з Windows XP цей крок не потрібний.
3
Клацніть кнопку «Параметри» в секції «Завантаження і відновлення», самій нижній секції на вкладці «Додатково». Яку б ОС ви не використали, ця вкладка відкривається за замовчуванням у вікні параметрів системи .
4
Розкрийте випадає "Операційна система, завантажувана за замовчуванням» в наступному вікні додаткових налаштувань. Вам треба вибрати систему, яка буде автоматично вибиратися при запуску комп'ютера. Потім відключіть опцію вибору ОС, знявши мітку поруч із написом «Відображати список операційних систем».
5
Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «OK» і на цьому процедура скасування вибору ОС при завантаженні комп'ютера буде закінчена.
6
Є альтернативний спосіб, який працює в ОС Windows 7 і Vista. Щоб ним скористатися, розкрийте діалог запуску програм, натиснувши клавіші WIN + R або вибравши рядок «Виконати» в головному меню на кнопці «Пуск».
7
Надрукуйте команду msconfig в поле вводу відкрився діалогу. Можна замінити ручне введення копіюванням (CTRL + C) і вставкою (CTRL + V) виділеного мишкою тексту команди. Для виконання введеної команди натисніть клавішу Enter або клацніть кнопку «OK».
8
Перейдіть на вкладку «Завантаження» запущеного вікна «Конфігурація системи ». У ньому розміщений список ОС, який ви бачите в діалозі вибору системи при запуску комп'ютера. Приберіть зайві рядки, клацніть кнопку «ОК» і цим ви завершите операцію скасування вибору системи .