Як налаштувати інтернет на пк.

Як показує практика, велика кількість користувачів персонального комп'ютера стикається з проблемами установки інтернету . Часто в глобальній мережі з'являються на форумах подібні питання. Щоб подібних ситуацій у користувача не виникало, потрібно налаштовувати інтернет, слідуючи певним діям в строгому порядку.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, модем
Інструкція
1
Розпакуйте ваш модем. Взагалі, коли ви перший раз його встановлюєте, повинен бути присутнім майстер, який перевірить працездатність і допоможе з інсталяцією. Але якщо ви переустановлювали систему або носили процесор в сервіс, доводиться розраховувати тільки на свої сили. Після розпакування у вас повинен бути модем, два дроти і диск (якщо не Wi-Fi).
2
Підключіть модем за інструкцією. Один провід до комп'ютера, другий до мережі. Ще повинен бути кабель для під'єднання самого інтернету . Він починається від найближчого стовпа, якщо приватний будинок, а якщо квартира, то вам його під'єднує майстер. Вставляєте в дисковод завантажувальний диск. З'явиться меню автозапуску, але вам це не потрібно, і тому просто з нього виходите.
3
Відкриваєте "Пуск". Далі переходите по вкладці "Панель управління". Натискаєте на кнопку "Установка устаткування". Після цього відкриється вікно з переліком доступних варіантів. Вибираєте вкладку "Модем". Після цього натискаєте на графу "Установити автоматично". Далі почнеться установка (недовго). Перезавантажте комп'ютер і відкрийте браузер. Стандартним завжди йде Internet Explorer, але пізніше ви можете встановити інший і зробити його основним.
4
Другий спосіб дозволяє підключити інтернет без діска.Найдіте всю документацію, яку вам видав провайдер при підключенні (при відсутності або втрати зверніться до найближчого відділення постачальника послуг). Виберете на Робочому столі іконку "Мережеве підключення". В відкритому вікні, зліва меню знаходиться вкладка "Мережеві завдання". Натисніть на пункт «Додати новий елемент мережевого підключення». Далі слідуємо інструкції. Якщо нічого не виходить в будь-якому із способів, то краще зверніться за допомогою в службу підтримки, а не займайтеся «самолікуванням».
Практично в кожному будинку зараз є комп'ютер та інтернет. І коли комп'ютерів декілька, а інтернет-канал один, виникає питання, як розділити цей канал на кілька машин. Для цього застосовуються роутери. Цей пристрій допоможе вам підключитися до інтернету з будь-якої кількості комп'ютерів у вашому домі.
Інструкція
1
Щоб налаштувати інтернет через інтернет-роутер, перш за все, визначитеся, яким чином ваші комп'ютери буду підключені до роутера. Для ноутбука оптимальним буде підключення по бездротовій мережі, а для настільного ПК - Ethernet (дротова мережа).
2
Простягніть кабель до комп'ютерів з провідний мережею. Якщо всі наявні у вас комп'ютери будуть підключені по бездротовій мережі - на час настройки підключіть один з комп'ютерів до роутера за допомогою кабелю. У разі використання декількох комп'ютерів з проводовим підключенням - придбайте і встановіть Ethernet-свіч з потрібною кількістю портів. Встановіть драйвери мережевої плати комп'ютера, якщо це необхідно.
3
Підключіть кабель від локальної мережі провайдера або ADSL-модему до гнізда WAN роутера, а кабель, підключений до свічу або мережевої карти комп'ютера - до гнізда LAN. При цьому повинні засвітитися контрольні лампи на панелі роутера.
4
Перейдіть до комп'ютера, підключеного до роутера. Уточніть з документації до роутера використовуваний ним внутрішній адресу для доступу до панелі управління, а також логін і пароль для управління роутером.
5
Відкрийте в будь-якому інтернет-браузері IP-адреса панелі управління (найчастіше це 192.168.0.1), введіть за запитом системи логін і пароль. Перейдіть в розділ «PPPоE» або «PPtP» (в залежності від наданого провайдером типу підключення), і створіть в ньому нове підключення, вказавши видані вам провайдером логін і пароль для підключення до інтернету.
6
Після цього перейдіть у вкладку «NAT», і встановіть галочку навпроти підмережі 192.168.0.0/255.255.255.0 або ж створіть подібну запис і активуйте її - це залежить від типу роутера. На цьому настройка проводового підключення закінчена.
7
При необхідності налаштувати інтернет через інтернет-роутер для бездротових комп'ютерів, після зазначених вище дій перейдіть в розділ «WLAN» панелі управління і встановіть галочку «Активувати WI-FI».
8
Введіть унікальну назву для вашої бездротової мережі і натисніть «генерувати ключ WPA». Збережіть отриманий ключ в текстовий файл і застосуйте налаштування роутера. Після цього не забудьте змінити заводський логін і пароль. Для закінчення настройки бездротового з'єднання створіть високошвидкісне підключення на комп'ютері, вказавши назву бездротової мережі і ключ WPA.