Як перемістити файл підкачки.

Файлом підкачки операційної системи Windows називається спеціальний прихований файл, який за замовчуванням зберігається на одному диску з системними файлами. Він використовується для запису частин запущених програм, які не поміщаються в оперативну пам'ять.
Інструкція
1
Для збільшення продуктивності комп'ютера, файл підкачки може бути перенесений в інший розділ жорсткого діска.Запустіте комп'ютер, використовую обліковий запис адміністратора.
2
Відкрийте головне меню «Пуск» і запустіть «Панель управління». У вікні, перейдіть за посиланням «Продуктивність і обслуговування», далі виберіть пункт «Система».
3
Відкриється вікно «Властивості системи». Перейдіть у вкладку «Додатково», в групі «Швидкодія» натисніть «Параметри».
4
У вікні «Параметри швидкодії» перейдіть у вкладку «Додатково» і натисніть «Змінити».
5
У вікні «Віртуальна пам'ять» буде представлений список всіх наявних розділів жорсткого діска.Чтоби збільшити обсяг файлу підкачки виділіть диск, в який встановлений Windows.
6
Встановіть перемикач «Особливий розмір». В поле «Початковий розмір» введіть рекомендований системою значення (воно вказане в розділі «Загальний обсяг файлу підкачки на всіх дисках»), в поле «Максимальний розмір» довільно задайте максимальний обсяг простору відводиться під файл підкачки, натисніть кнопку «Поставити».
7
Якщо ви хочете перемістити файл підкачки в інший розділ, то виділіть розділ, в який встановлений Windows, встановіть перемикач «Без файлу підкачки», після чого натисніть « Поставити ». Якщо з'явитися попередження, натисніть «Так».
8
Виділіть другий розділ диска, наприклад D. Встановіть перемикач «Особливий розмір», в полях «Максимальний розмір» і «Вихідний розмір» вкажіть обсяг оперативної пам'яті комп'ютера або більший обсяг. Натисніть кнопку «Поставити» .Закройте всі вікна, послідовно погоджуючись, з усіма змінами і перезавантажте комп'ютер.