Як домогтися процвітання.

Успіх рідко відвідує людей ледачих і не готових до праці. Але само по собі працьовитість не принесе процвітання . Швидше навпаки, ви станете знаряддям успіху іншого, більш хитрого і підприємливого людини. Заради майбутніх досягнень вам доведеться опанувати і лідерськими якостями.
Інструкція
1
Чітко сформулюйте свою мету. Поняття процвітання розрізняється для кожної людини, тому позначте конкретний предмет або стан, яким ви назвете свій успіх. Чи не скромничайте зараз, занижуючи планку заради спрощення завдання - ви поки нічого не робите і не докладаєте жодних зусиль.
2
Розкладіть мета на складові частини, кожну з яких можна виконати без особливих зусиль або з помірними зусиллями. Таких частин може бути багато. Розташуйте їх в хронологічному порядку. Розрахуйте терміни початку і кінця роботи над кожним етапом.
3
Відкладіть план на кілька хвилин і сядьте рівно. Закрийте очі і кілька разів повторіть собі, що зможете зробити те, до чого прагнете. Справа напевно пов'язано з ризиком, але переконайте себе, що зможете впоратися з будь-якими труднощами. Зрештою, якщо вони вас і здолають, ви врахуєте помилки і почнете заново з того етапу, на якому зупинилися. Просто в майбутньому ви будете розумніші і не потрапите в таку ж невигідну для вас ситуацію.
4
Почніть виконувати завдання, перераховані в плані. Строго дотримуйтесь вже встановленого порядку, не відмовляючись від задумів через складність виконання. Боріться з кожним перешкодою, яке виникає на вашому шляху. Зберігайте впевненість в своїй перемозі і докладайте зусиль до досягнення мети.
5
Якщо одна з перешкод виявилося сильнішим, ніж ви очікували, і ви застрягли на цьому етапі, не поспішайте в нову атаку. Зупиніться і подумайте, яку помилку ви допустили. Переконайтеся, що перешкода не можна обійти, що завдання, яке стоїть перед вами, обов'язково повинна бути виконана. Подумайте, чи можуть ваші друзі допомогти вам у вашій справі. Зверніться за допомогою до них.
6
Чи не хапайтеся за кілька справ одночасно. Виконуйте всі справи послідовно, не відволікаючись на сторонні предмети. Розпорошуючи сили одразу на кілька фронтів, ви ризикуєте не досягти жодній цілі.