Як прибити пластиковий плінтус.

До установці будь-якого типу плінтуса потрібно переходити тільки тоді, коли вже проведена укладання підлогового покриття і наклеєні шпалери. У технології монтажу дерев'яного та пластикового плінтуса є дуже серйозні відмінності.
Інструкція
1
Найголовнішою відмінністю є відсутність підгонки і запила стиків при установці пластикових плінтусів. З цим можуть легко впоратися пластмасові заглушки і кути, які потрібно монтувати на торці плінтуса . Сам же профіль може бути монтувати як до підлоги, так і до стіни. Наприклад, якщо ви маєте поверхню з бетону або ж ламінату, то без перфоратора в цьому випадку ніяк не обійтися. Для початку потрібно просвердлити отвір, потім вставити дюбель, а потім ввернути шуруп. Якщо поверхня дерев'яна, то все набагато простіше. Прибити плінтус можна цвяхами. Також кріпити можна за допомогою саморізів.
2
На наступному етапі обов'язково потрібно розглянути способи кріплення плінтусний стрічки до шуканого профілю. В даний час існує два варіанти. Можна використовувати пази, а можна - так звані затискачі-кліпси. Вони мають досить простий механізм.
3
Монтуватися стельовий плінтус може за допомогою клею. При монтажі обов'язково вирішите, чи будете ви користуватися при роботі стикувальними кутами чи ні. Саме вони значно полегшують працю. Якщо стикувальні кути в роботі не будуть використовуватися, то значить обов'язково знадобляться спеціальні інструменти. З їх допомогою потрібно буде відрізати торці плінтуса .
4
Клей потрібно наносити на плінтус і витримувати близько трьох хвилин. Після цього плінтус необхідно притиснути до підготовленої стельової та стіновий поверхні. Зверніть увагу - поверхня стелі і стін повинна бути чистою і сухою. Врахуйте, що на плінтус не потрібно робити сильне тиск. Необхідно обережно притуляти його до стіни і стелі. Якщо при нажатиях на плінтус з'являться вм'ятини або інші пошкодження, то виправити їх навряд чи вийде.