Як очистити жовчний міхур.

Від стану жовчного міхура залежить стан всього організму. Функціями жовчного міхура є: «запуск» шлунково-кишкового тракту, регулювання обмінних процесів, особливо водно-сольового, участь у виробництві синовіальної рідини, яка є мастилом суглобів. Крім того, жовчний міхур контролює больовий поріг організму, розвиток неврозів, безсоння, підвищеної нервової та м'язової збудливості і ін. Функцій жовчного міхура в організмі так багато, що при збої в його роботі, виходить з ладу весь організм .
Вам знадобиться
  • - меліса;
  • - лаванда;
  • - рожеві пелюстки;
  • - сорбіт;
  • - мінеральна вода «Нарзан» ;
  • - сіль;
  • - оливкова олія;
  • - лимонний сік;
  • - яйце.
Інструкція
1
Жовчний міхур прекрасно очищається методом беззондового печінкового дюбаж. В день чистки жовчного міхура їсти не можна. Протягом дня випийте три рази по склянці спазмолитического чаю. Для його приготування візьміть по чайній ложці меліси, лаванди і рожевих пелюсток, залийте склянкою окропу і настоюйте 30-40 хвилин.
2
Увечері випийте розчин сорбіту - 10 грам на півсклянки гарячої води. Лягайте на правий бік, приклавши гарячу грілку на область печінки.
3
Через 40-50 хвилин випийте склянку мінеральної води слабкої мінералізації з розведеною в ній половиною чайної ложки солі. Полежте ще півгодини, не забираючи грілку з печінки.
4
Потім налийте 1/3 склянки оливкової олії, додайте 2/3 склянки лимонного соку, розмішайте, випийте і полежте з півгодини.
5
Через півгодини випийте одне сире яйце від домашніх курей і запийте половиною склянки спазмолітичний чаю. Полежіть на грілці ще 2 години, а потім, прибравши грілку з печінки, спите до ранку.
Зверніть увагу
Слід знати, що видалення забитого піском і камінням жовчного міхура не вирішує проблем з утворенням їх надалі, тільки в жовчовивідних протоках. Тому краще підтримувати нормальний стан свого жовчного міхура і не доводити його стан до вимушеного видалення.
Корисна порада
При виникненні болів в печінці випийте 1-2 таблетки но-шпи. Після цього щадного очищення жовчного міхура дотримуйте 5 днів вегетаріанську дієту, а ще 5 днів - дієту з включенням кисломолочних продуктів і нежирної відвареної риби. Рекомендується проводити одноденне голодування - раз на тиждень. Це є хорошою профілактикою виведення надлишку жовчі з організму.