Як надіти поводок на кішку. Як одягнути на кішку поводок.

Якщо у вас є кішка, ви напевно знаєте як велике її природна цікавість і тяга дізнатися, що ж відбувається за дверима будинку або квартири. Якщо місцевість, де ви живете, дозволяє, водите свого вихованця на прогулянки. Але не забувайте про безпеку. Пам'ятайте, що вигулюючи кішку без повідка, важко уникнути неприємностей. Різкі звуки, собаки, незнайомі люди - все це може налякати кішку і спровокувати її до втечі.
Інструкція
1
В зоомагазині можна придбати спеціальне пристосування для вигулювання кішки - шлею. Шлейка дуже зручна в зверненні, але з першого разу зрозуміти, як вона надівається, буває досить-таки сложно.Стандартная шлейка виготовляється з капронової стрічки з повсті і виглядає як замкнуте кільце, з прикріпленим до неї ремінцем. Завдяки наявності регулятора розмір кільця ви можете змінювати в залежності від габаритів вашої кішки. За допомогою карабіна до шлейки додатково кріпиться поводок.
2
Кільце необхідно одягнути на шию кішки через голову. При цьому саму шлею потрібно розташувати таким чином, щоб карабін для кріплення повідця був зверху, а перемичка, що з'єднує кільце з ремінцем, між передніх лап кішки.
3
Акуратно просуньте праву лапу тварини в простір між кільцем і ремінцем.
4
А вільний кінець ремінця проденьте під лівою лапою і застебніть. Застібка знаходиться поруч з місцем кріплення карабіна для повідця.
5
Шлейка одягнена, але необхідно, щоб кішка відчувала себе в ній комфортно. Поставте тварина на ноги і перевірте, щоб кільце і ремінець не здавлював горло і пахви. Водночас шлейка повинна сидіти досить щільно, щоб кішка не вирвалася. При необхідності ослабте або підтягніть ремінець. Прикріпіть до шлейки поводок.
Корисна порада
Пам'ятайте, що багато кішки важко звикають до шлейки, тому привчайте їх поступово, одягаючи шлею на кілька хвилин в день. Трохи тренувань, і прогулянки будуть приносити задоволення вам і вашому тварині.
Нашийники застосовуються тільки в якості розпізнавального засобу для кішки, яку господарі випускають на вулицю. Для того щоб вивести її на прогулянку, потрібно спеціальну шлейка.
Інструкція
1
Виберіть для кішки нашийник - з біркою для телефону/адреси власника - протиблошині або противоклещевой. Надягати його слід перед тим як вона відправиться гуляти. Навіть якщо кішка загубиться, то його не заберуть до спецприймальника для бродячих тварин і не візьмуть додому без дзвінка господареві. І, крім того, вона позбудеться для паразитів. Якщо вона не виходить на вулицю, можна придбати нашийник просто для краси. Матеріал і дизайн можуть бути будь-яким, в залежності від ваших уподобань та стану шерсті і шкірного покриву кішки.
2
Привчайте кішку до нашийника поступово. Найкраще почати тоді, коли вона ще зовсім маленька. Купуйте спеціальний нашийник для кошенят чи звичайний, а потім трохи укоротите його. Спробуйте надіти його під час того, як ви годуєте кішку, або граєте з нею. Це на час відверне увагу вашого вихованця від нашийника: адже він буде зайнятий їжею або грою. Надягайте його щодня, все збільшуючи час його носіння доти, поки кішка не звикне до нього.
3
Перед тим як застебнути нашийник, перевірте, чи не душить він тварина, що не зваляється Чи шерсть під ним, чи не зашкодить підшерсток. Враховуйте, що кішки завжди не проти пострибати, полазити по деревах, парканах, дахах. Тому надягайте нашийник так, щоб вона завжди могла вільно вийняти голову з нього, якщо він раптом за щось зачепиться.
4
Якщо ви збираєтеся виводити кішку на прогулянки, купите шлею. Нашийник в цих цілях не підійде, так як м'язи шиї у таких тварин занадто слабкі і не витримають навантаження. Визначте відповідний розмір шлейки: між ремінцями і тілом кішки повинно вільно поміщатися два пальці. Привчайте тварина до шлейки також поступово.
5
Одягніть замкнуте кільце на шию кішки. Розгорніть перемичку, що сполучає його і ремінець так, щоб вона опинилася на горлі (карабін повинен бути на холці). Розширте простір між замкнутим кільцем, рухаючи ремінцем. Просуньте праву передню лапку в цей простір (перемичка виявиться на грудях кішки, а лапка буде зафіксована шлеєю). Візьміть вільний кінець ремінця і заведіть його в пахву лівої передньої лапки.
6
Застебніть ремінець. Оперувати кільце навколо шиї так, щоб воно і не давило кішці на горло, і одночасно щільно облягала його, не даючи їй викрутитися чи вирватися. Переконайтеся, що перемичка рівно розташована посередині грудей, а права лапка надійно зафіксована. Затягніть ремінець тугіше. Не хвилюйтеся: ви не зробите кішці боляче, зате вона потім точно не втече, відчувши, що шлейка ослабла.