Як підстригти кішці кігті.

Кішка, яка веде активний спосіб життя, зазвичай не має проблем з кігтями. Вони у неї сточуються природним чином під час прогулянок. Але якщо ваша кішка хворіє, малорухливі, то кігті відростають. Вони чіпляються за диван, килим та інші меблі. Убезпечити вашу меблі і полегшити життя кішки можна нескладної процедурою стрижки кігтів.
Вам знадобиться
  • -спеціальні ножиці для підрізання кігтів, так звані «когтерезкі»;
  • -Спеціальний засіб для зупинки крові (у кішки в пазурі знаходяться кровоносні судини);
  • -ватка.
Інструкція
1
Процедуру найкраще проводити з помічником: один тримає кішку, інший підстригає. Якщо помічника немає, тоді беремо кішку собі на коліна. Притискаємо до себе спиною. Деяким кішкам подобається стригти кігті, і вона спокійно переносить цю процедуру. Але якщо вашої улюблениці незадоволена процедурою, то тоді доведеться застосувати деякі заходи, щоб утримати її. Погладьте кішку, заспокойте її, покажіть, що ви налаштовані миролюбно, і вашому вихованцеві абсолютно нічого боятися.
2
Кігтики у кішки приховані, щоб їх витягнути, акуратно натисніть на палець, утримуючи подушечку між вказівним і великим пальцями.
3
Спеціальними ножицями або щипчиками для стрижки кігтів зістрижіть приблизно 2 мм. Розріз зробіть поперек кігтя. Навскоси розріз робити не можна.
4
Повторіть описану процедуру на кожному пальці.
Зверніть увагу
У більшості кішок світлі нігті, це допомагає без праці побачити нервові закінчення і кровоносні судини.
Корисна порада
1. Щоб краї кігтиків були гладенькими, відполіруйте їх пилочкою для нігтів або наждаковим бруском. Якщо ваша кішка нервово реагує навіть на саму процедуру підрізання кігтиків, то краще цього не делать.2.Еслі під час стрижки ви випадково пошкодили кровоносну судину, то зупинити кров можна за допомогою кровоспинний засіб. Якщо ж кровотеча сильне, то накладіть пов'язку, що давить і в обов'язковому порядку зверніться до ветеринара.