Як відремонтувати змішувач для ванни.

Кожен зламаний змішувач зовсім не важко полагодити самостійно. За своєю будовою він складається з декількох вузлів, тому й поломка може відбутися в декількох місцях. Перш, ніж почати ремонтувати змішувач , подивіться, де саме він протікає. І вже в залежності від цього приступайте до лагодження того чи іншого вузла.
Вам знадобиться
  • Ущільнювач, ключі, ножиці, мідний дріт.
Інструкція
1
Найчастіше поломка відбувається під накидною гайкою поворотного виливу. Знайте, що несправність могла трапитися з двох причин: через те, що протікає кільцева гума або разжимное кільце. Щоб усунути цю поломку, потрібно визначити, яке місце виявилося слабким.
2
Якщо зламалося кільцеве ущільнення, то його потрібно замінити на нове. Для цього візьміть ущільнювач і намотайте його в декілька шарів на кільцеву канавку, тоді проблема буде вирішена. Якщо у вас немає приготованого заздалегідь ущільнювача, то ви з легкістю можете зробити його самостійно. Візьміть гумову трубку і виріжте з неї деталь потрібного діаметра.
3
Якщо проблема в тому, що зламалося разжимное кільце (в основному використовують пластмасові, а вони дуже неміцні), тоді замініть його на виготовлене своїми руками. Для цього візьміть мідний дріт і зробіть з неї деталь потрібного діаметра.Все дуже легко і просто, головне - не панікуйте і розберіться, в чому полягає поломка.
Зверніть увагу
Хочеться відзначити, що все-таки довірити ремонт слід мужчіне.Ну а якщо немає можливості, то краще запросіть сантехніка зі служби ЖКГ.
Корисна порада
-Перш, ніж починати ремонт змішувача, не забудьте відключити воду, інакше ви ризикуєте затопити квартиру і соседей.-Якщо почали ремонт - не поспішайте і не нервуйте, від цього може постраждати якість работи.-Коли будете відкручувати гайки, прокладете рушник між інструментом і краном - так ви не пошкодити блискучу поверхность.-Після закінчення ремонту включайте воду не сильним струменем, щоб переконатися в усуненні несправності і міцності кріплень.