Як перевести хвилини в секунди.

Годинники - одна з найнеобхідніших речей у сучасному світі. Навіть маленькі діти за допомогою за хвилинної і годинникової стрілки можуть точно вказати час для сну, прийому їжі або перегляду улюбленої передачі. Основними одиницями часу є годинник, хвилини і секунди. Для визначення великих часових проміжків використовуються такі поняття як добу, тижні, місяці і роки. Однак зупинимося на хвилинах і секундах і спробуємо розібрати способи, при яких одну величину можна перевести в іншу.
Вам знадобиться
  • - калькулятор або доступ до інтернету
Інструкція
1
Отже, кожна хвилина складається з 60 секунд. Отже, для того щоб перевести хвилини в секунди, треба помножити кількість хвилин на шістдесят.
2
Якщо вам дано не ціле число, наприклад, 4 хвилини 16 секунд, то треба помножити кількість хвилин на шістдесят, а потім додати до даного числа залишилися секунди. Математично це виглядатиме так: 4 * 60 + 16 = 256. Разом, 256 секунд.
3
Для підрахунку результату можна використовувати калькулятор. Крім цього, існують ресурси, що дозволяють без зусиль переводити величини. Потрібно лише ввести наявну величину, а потім натиснути на кнопку підрахунку.
Зверніть увагу
Крім підрахунку тимчасових проміжків, хвилини і секунди використовуються в астрономії і геометрії. Іноді вони замінюють значення градусів.
Корисна порада
Слово "секунда" походить від латинського secunda divisio, яке можна перевести як "друге розподіл", тобто годину двічі поділений на 60. Позначення "хвилина" також прийшло з латини. Вважається, що це слово утворилося від minutus - "маленький". В давнину існувало своє визначення хвилини. Виходячи з сьогоднішнього значення одна така хвилина дорівнювала 24 нинішнім. Подібне позначення періодично зустрічається в старовинних роботах астрономів.