Як лікувати вітрянку.

Вітряна віспа (вітрянка, іншими словами) найчастіше вражає дітей у віці до 10 років і іноді дорослих, якщо у них ослаблений імунітет. Малюки переносять захворювання досить легко, ускладнення (наприклад, такі, як запалення легенів) спостерігаються рідко, але вони все-таки є, тому з лікуванням краще не затягувати.
Інструкція
1
Однак перш, ніж почати лікування, необхідно з'ясувати симптоми цього захворювання. Воно характеризується головними болями, зниженням апетиту, підвищеною збудливістю, сильним сверблячкою, почервонінням шкіри, появою водяних бульбашок; у дорослих може спостерігатися підвищена температура тіла. Розгромна висип локалізується часто на шиї, обличчі, волосистій частині голови, тулубі, кінцівках; немає її зазвичай на підошвах ніг і долонях. Червоні плями, які згодом можуть перейти в стоматит, можуть виникати і на слизових оболонках рота. У дітей хвороба протікає в досить легкій формі, важка частіше спостерігається у дорослих.
2
Специфічною терапії при вітряної віспи не потрібно, зазвичай лікування проводять в домашніх умовах. Основні процедури зводяться до догляду за слизовими оболонками і шкірою: висипання слід обробляти 1% водним розчином діамантового зеленого або метиленового синього. Крім того, ви можете використовувати 0,1% розчин риванолу або фарбу Кастеллани. Висип і шкіру навколо неї обробляйте 3% розчином перекису водню.
3
Для лікування може використовуватися і спеціальний настій. Для його приготування потрібні шишки вільхи, бруньки берези, квітки конюшини, череда, корінь кульбаби, полин, корінь левзеї, деревій. Трави необхідно взяти в однакових кількостях, залити їх двома склянками окропу, а потім дати настоятися (краще отриманий настій відразу залити в термос). Приймайте його по 1/3 склянки кілька разів на день (для досягнення кращого ефекту - не менше 3-4 разів).
4
Забезпечити більш легке протікання вітрянки здатні противірусні препарати. Звичайно ж, їх прийом не запобігає розвитку захворювання і не вилікує його, проте допоможе скоротити термін лікування, знизить ризик переходу легкої форми в важку.
Вітряна віспа - це гостре вірусне захворювання, що протікає дуже легко у дітей і значно важче - у дорослих людей. Основні симптоми вітрянки - висипання по всьому тілу у вигляді пухирців, що характеризуються сильним сверблячкою. Лікувати вітрянку у дорослого, як і у дитини, по суті, не можна, але можна полегшити симптоми.
Вам знадобиться
  • - 5% розчин гідрокарбонату натрію
  • - тальк з вмістом ментолу
  • - зеленка
Інструкція
1
Вітряна віспа є різновидом вірусу герпесу. Передається інфекція через дихання і поширюється по організму через кров. Бульбашкові висипання при вітрянці не обмежуються тільки шкірним покривом, а можуть захоплювати і стравохід, підшлункову залозу, сечоводи і ниркові балії, а також сечовий пузирь.Болеют вітрянкою, в основному, діти 2-8 років, але може заразитися нею і доросла людина будь-якого віку і раси. Після перенесеного недуги у людини виробляється імунітет, тому другий раз на вітрянку хворіють дуже рідко.
2
Вітрянка у дорослих людей проходить набагато важче, ніж у дітей, і має більш високу ступінь ускладнень. Найнебезпечнішим з них є приєднання до вітряної віспи енцефаліту, що може привести навіть до летального ісходу.У дорослих вітрянку лікують так само, як і у дітей. Специфічного лікування цієї хвороби немає. Все лікування зводиться до полегшення сверблячки і забезпеченню комфорту хворого. Щоб уникнути ускладнень для хворих рекомендується дотримуватися постільного режиму.
3
Хворому на вітрянку показані концентровані мильні ванни, так як мило підсушує висипання. Білизна хворого людини міняють щодня.
4
Значно полегшує свербіж шкіри при вітряної віспи 5% розчин гідрокарбонату натрію і тальк з вмістом ментолу. Антигістамінні препарати теж сприяють зменшенню сверблячки. Під час лікування вітрянки нігті хворого слід коротко обстригти щоб уникнути розчісування сверблячих бульбашок. Якщо занести інфекцію, надалі на шкірі можуть залишитися рубці або глибокі шрами. Ймовірність нагноєння розчесаних пухирів у дорослих набагато вище, ніж в дитячому віці.
5
Лікувати вітрянку у дорослого можна також за допомогою простої «зеленки», яка добре загоює висипання на шкірі. Для прискорення одужання рекомендується молочна дієта і рясне пиття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VMRfgEfNE-Q