Як навчитися керувати.

Ну ось, нарешті ви дісталися до крісла боса. Але виявилося, що тільки таких професійних якостей, як знання спеціальності, компетентність і досвідченість, недостатньо для того, щоб справлятися з завданнями, що виникають перед керівниками.
Інструкція
1
Врахуйте, що працівники цінують у своєму керівнику такі якості, як уміння знайти підхід до людей, чесність і порядність, доброзичливе ставлення, впевненість в собі. Щоб зрозуміти, як поєднати в собі всі ці якості, відвідайте спеціальні тренінги для керівників. Вони допоможуть вам розібратися в собі і знайти спільну мову з подчіненнимі.Некоторие організатори тренінгів пропонують скласти для вас особисту програму, враховуючи ваші особливості та побажання. Заняття найчастіше складаються з теоретичної та практичної частин. Спочатку, як правило, пропонують проаналізувати вашу поведінку і помилки. Потім пропонують варіанти вирішення тієї чи іншої проблеми. Після цього ви переходите до практичних занять. На семінарах ви будете навчені спеціальним психологічним прийомам, які необхідні начальнику. Це моделювання емоцій у підлеглих, техніка переконання і інші корисні навички. Але найцікавіше - це практика. У ній використовуються рольові ігри та ситуативні тренування. Вам, керівникові, дають завдання. Процес прийняття рішення, всі ваші аргументи за і проти того чи іншого варіанта записують на відео. Після цього фільм демонструють учаснику гри в присутності тренера-психолога. Разом з ним ви аналізуєте ваші дії.
2
Якщо ви хочете отримувати хороші результати від роботи ваших підлеглих, то не забувайте про мотивацію. Мотивація - це причини, які змушують вашого співробітника працювати добре або погано. У ваших силах зробити так, щоб працівник трудився на відмінно. Для цього: - заохочуйте свого співробітника (можна матеріально, але не обов'язково); - прислухайтесь до його пропозицій; - підкреслюйте значимість роботи, яку виконує підлеглий.
3
Врахуйте, що хороший керівник повинен володіти такими якостями: - ви ніколи не лаєте свого підопічного за очі або при інших співробітниках. Все промахи можна обговорювати тільки з конкретним человеком.- як істинний керівник, ви ніколи не спізнюєтеся, тільки зрідка дозволяючи собі задержіваться.- ви пам'ятаєте все деякі подробиці життя підлеглих, склад їх сім'ї, стан здоров'я і т. Д. Не турбуйтеся, якщо не відразу виходить керувати, адже все приходить з досвідом. Бувають і перші промахи і безнадійні на перший погляд проблеми. Але ви обов'язково подолаєте всі перешкоди і пройдете ваш тернистий шлях до звання «кращого керівника». А підлеглі будуть вам вдячні, і ви почнете пишатися собою, коли побачите плоди своєї роботи.