Як знайти ялина.

В хвойному лісі неозброєним поглядом не відрізниш ялина від сосни та інших хвойних дерев. І тому, для того щоб знайти ялина в лісі, потрібно знати її відрізнить ялина ниє ознаки: це і місце зростання, і зовнішній вигляд, і умови зростання.
Інструкція
1
В середньому висота цього дерева досягає 60-70 метрів, але і росте вона 500-600 років. До того ж усім відомо про використання їли в якості будує ялина ного матеріалу: виготовлення меблів, будує ялина ство будинків. Ялинову смолу застосовують в хімічній галузі, а в медицині використовують навіть хвою цього здивує ялина ного дерева. Цікавий факт: в давнину народи Західної Європи вважали ялина покривів ялина ницей звірів, птахів і рослин. Добрий дух їли захищав людину від усіляких життєвих негараздів. Це дерево вважалося символом вічного життя і молодості. І действит ялина але, саме по великій кількості тварин певних видів можна впізнати ялина . Вона «дружить» c Клест, дятлом, білкою, лісовою мишею, зайцем. Вони утворюють свого роду симбіоз, що полегшує всім їм видобуток їжі.
2
Шукаєте ялина в тіні. До того ж вона відмінно себе почуває у вологому і мокрому лісі. Ялина росте на родючих ґрунтах, що містять помірну кількість глини і піску в суміші з перегнійну речовинами, на чисто піщаних ґрунтах не росте. Тому якщо ви знайшли ділянку з підходящої за описом грунтом, на якому виростає хвойне дерево, то можете практично не сумніватися, перед вами ялина у всій своїй красі. До того ж, ялина дуже рідко росте частими рядами, адже вона любить простір через розвиненої кореневої системи. Кора у ялини темна, іноді сіро-бура, у старих дерев покрита лускоподібним кіркою, і ніколи не має поздовжніх тріщин, як сосна.
3
Але, звичайно ж, найвідоміший спосіб виявлення їли - це вивчення особливостей будови її хвоїнок і шишок. Хвоинки у їли значить ялина але коротше, ніж у сосни. Гілки покриті ними густо, але при близькому огляді можна помітити, що розташовуються хвоинки поодинці, а не парами. А шишка їли довгастої форми, на дереві висить вниз.