Як назвати собаку пекінеса. Як можна назвати пікенеса хлопчика.

Іноді вибір клички для вихованця може стати проблемою для господарів - хочеться придумати якесь відповідне ім'я, а фантазія зовсім вичерпалася. І якщо великим породам собак можна вибрати яке-небудь гучне, страхітливе ім'я, відповідне їх розмірами і зовнішнім виглядом, то для маленьких кімнатних собачок, таких як пекінес, частіше підбирають прості і милі прізвиська.
Інструкція
1
У випадках коли складно самостійно придумати кличку для собаки, можна згадати імена чотириногих героїв якихось фільмів чи мультфільмів.
2
Наприклад, у відомому вітчизняному фільмі «Москва сльозам не вірить» пекінеса звали Чапой. Така кличка добре підійде для будь-якої статі тварини - в фільмі Чапой називали хлопчика, але це прізвисько можна дати і пекінесові-дівчинці.
3
З простих прізвиськ можна згадати ім'я Авва - так звали собаку доктора Айболита з фільму «Айболит - 66».
4
Ви можете також назвати свого пекінеса іменем Бальт йди Болто, в честь собаки-героя. Цей пес врятував від епідемії жителів Аляски. Разом з іншими собаками він віз в одне місто упряжку з вакциною, але потім все собаки померли і господар прив'язав вакцину до нашийника Бальта, оскільки сам далі йти був не в змозі. Бальт приніс вакцину в місто, а потім в заметіль довів людей до свого господаря, завдяки чому господаря врятували.
5
Можна також назвати вихованця Бімом, в честь ще одного вірного пса, героя всім відомого фільму «Білий Бім чорне вухо».
6
Кличка ще одного відданого пса також стала знаменитою. Пес на ім'я Фідо 14 років приходив на станцію і чекав свого господаря, який до того часу вже помер. Цьому собаці навіть поставили пам'ятник на тій самій станції, куди він постійно приходив.
7
Ви можете згадати ще дуже багато кличок всім відомих собак: таких, як Філя, Тотошка, Каштанка, Хуч, Черрі, Клякса, Бімбо і т.д. Вибираючи ім'я для пекінеса , зверніть увагу на повадки свого вихованця і тоді вам буде легше зрозуміти, яку кличку краще вибрати.
Зверніть увагу
Коли в домі з'являється чарівний волохатий грудочку, який обов'язково виросте і перетвориться на вашого кращого друга, ви напевно будете мучитися і битися над пошуком відповіді на питання "як можна назвати собаку хлопчика". Постарайтеся не називати собаку поширеним ім'ям, це створить додаткові проблеми. Адже на собачій майданчику може виявитися кілька вихованців з однаковими кличками.
Корисна порада
Параметрів, за якими можна вирішити, як назвати собаку-хлопчика найкраще, не багато. Всього лише потрібно відповісти на питання: хто господар собаки (жінка, чоловік, дитина)? Наскільки велика порода? Бадді був єдиним у сім'ї президента, хто підтримував його в дні розмальовки з Хіларі. Бадді - собачка з фільму Уолта Діснея (назва фільму розшукується!), Яка товаришувала з котом. Бальт - собака, яка врятувала від епідемії жителів міста Норм на Алясці.
Вибір імені-клички для собаки так само важливий, як і для людини. Кличка і собака повинні відповідати один одному. Коли ви ясно уявляєте собі, що з маленького незграбного пухнастого грудочки виросте чудовий красень-пес, який зможе, стоячи на задніх лапах, передні класти вам на плечі, слід вибирати і відповідну кличку.
Інструкція
1
Багато собаки, які з'являються в будинках цуценятами, мають родовід. А це значно спрощує вибір імені, оскільки ви вже знаєте, як виглядатиме щеня, ставши дорослим. Крім того, цуценята з родоводом мають ім'я, яке дає їм заводчик. Воно починається на певну букву, пов'язану з порядковим номером посліду. Ви можете підібрати ім'я собаці на цю букву, використовуючи каталоги собачих кличок, відсортованих за алфавітом. Такі каталоги можна знайти в інтернеті.
2
При підборі клички враховуйте загальні правила, за якими привласнюють імена собакам. Вона повинна бути короткою, не більше двох, максимум трьох складів, звучною і досить легко вимовлятися, коли ви будете голосно підкликати собаку до себе. Добре, якщо в собачому імені буде присутній звук «р», і бажано, щоб у ньому було поєднання двох приголосних, що стоять підряд.
3
Краще назвати велику собаку таким ім'ям, яке звучить досить шанобливо. Якщо характер породи досить спокійний і собаці, коли вона буде дорослою, буде притаманне «царське» поведінку, можна використовувати імена іноземних королів, назвати її Річардом, Кінгом, Рексом або Регіною, Марго.
4
Якщо пес обіцяє вирости в грізного захисника хазяйського добра і членів його сім'ї, можна підібрати «піратську» кличку типу Флінт, Морган. Але не можна давати кличку, має негативний відтінок - Кілер, Злий і подібні. Такі породи, як вівчарка, доберман або бультер'єр, мають вроджену агресивність, ви можете згладити це якість характеру, підібравши псу кличку «помягче» - Лессі, Ліззі, Смоккі, Гізлі.
5
Знаючи історію породи, зверніться до неї. Почитайте, як звали доблесних предків - родоначальників, чия кров тече в жилах вашого пса. Або, якщо назва породи пов'язано з певною країною, виберіть цуценяті ім'я, властиве представникам цього народу або тим собакам, яких розводять там.
6
Великим собакам добре підходять клички з назвою явищ природи, диких тварин, річок - Амур, Барс, Грім, Памір, Тайджер або Лео (від тигра і лева по-англійськи).