Як навчитися малювати руки.

Як цікаво іноді відволіктися від реальності і просто малювати в своє задоволення: малювати все, що захочеться. Однак як тільки ви беретеся за цю справу, відразу розумієте, що не все так прозаїчно. Для малювання потрібні певні знання, просторове мислення, посидючість і тренування. Адже майстерність напрацьовується роками.
Інструкція
1
Особливо важко даються початківцям художникам люди. Кожна з частин тіла людини малюється по-різному, тому давайте для початку навчимося малювати руки .
2
Почнемо малювати нашу руку з двомірного зображення, тому намалюйте спочатку на аркуші паперу прямокутник розміром 2 * 3 см. Це буде долоню. Потім намалюйте слитно другий такий же прямокутник. Це будуть пальці руки . Вимальовування пальців починайте з великого.
3
Тримайте перед собою свою долоню та проектування пропорційно картинку на папір. Від верхнього лівого кута нижньої квадрата прорисуйте діагональну лінію, трохи отходящую від бічної сторони квадрата. У вас має вийти клин, що не доходить до низу. Зверніть увагу, як розташований ваш власний великий палець, як він кріпиться до долоні. Тепер до намальованому клину під кутом, відповідному реальному, додайте прямокутник, який буде тілом пальця, звужений до верху.
4
Беріться за зап'ястя. Постійно порівнюйте малюнок зі своєю рукою, враховуйте пропорції. Зап'ясті ви будете окреслювати також у формі прямокутника, тільки з меншою, ніж долоня стороною. Отже, основу вашої руки ви намалювали.
5
Намалюйте горбки, виступаючі на долоні в обох нижніх кутах і позначте їх напівкруглими лініями. Переходьте до верхнього прямокутнику. Розділіть фігуру на чотири частини, рівні ширині ваших пальців. Намалюйте вертикальні кордону для кожного і горизонтальними штрихами позначте висоту пальців. Закруглите їх краї і позначте фаланги. Не відхилятися від пропорцій.
6
Повертайтеся до великого пальця, ви будете теж округляти краю. Тут існує окрема техніка. Щоб намалювати цей палець, доведеться звернутися до плавним вигнутим і увігнутим лініях. Експериментуйте і не бійтеся прати неправильні лінії - виправлення краще вносити по гарячих слідах.
7
Що ж, чорновий варіант руки ви намалювали. Далі подправьте малюнок. Округліть краю, підмалюйте додаткові деталі і тіні. І не забувайте поглядати на свою власну руку!
Зверніть увагу
Навчитися малювати не так вже й складно, як на перший погляд вам може здатися. Найчастіше малюнок складається з великої кількості перекривають ліній. Зовсім не обов'язково робити ескіз по фотографії або з натури. Більш корисно робити усні начерки - по пам'яті. Здійснюючи такі дії, ви швидше навчитеся мислити на папері.