Як зробити розсіювач.

У чому полягає успіх в роботі фотографа? В першу чергу в хорошій апаратурі, красивою моделі, здібностях самого майстра і, звичайно ж, в освітленні. Але у спалахів дуже жорсткий, точковий світло. На кордоні світла і тіні постійно утворюється груба чорна смуга, це псує фотографію. Але допомогти справі можна за допомогою розсіювача. Як швидко, а головне - з мінімальними витратами зробити цю нехитру, але дуже корисну вещичку?
Інструкція
1
Збережіть до себе на комп'ютер або будь-який інший електронний носій рисунок зі схемою викрійки рассеивателя. Масштаб викрійки дан один до одного, тому якщо ви хочете зробити рассеиватель в кілька разів більше, ніж він даний на малюнку, то просто пропорційно збільште чисельні параметри, дані на схемі в сантиметрах.
2
Роздрукуйте малюнок на принтері або плоттері з урахуванням обраного вами масштабу, а якщо є бажання, Перемалюйте схему викрійки (всі необхідні розміри на ній дані). Друк, як на принтері, так і на плотері, доступна кожному, вона не так дорого коштує.
3
Візьміть один лист поліпропілену або жорсткий картон і прикріпіть до нього на скотч копіювальний папір, а потім і роздрукований аркуш з схемою крою рассеивателя. Обведіть лінії викрійки. Завдяки копірку вони перенесуться на лист картону (поліпропілену). Коли ви закінчите з обведенням, то можете прибрати схему.
4
Приступайте до вирізання картонній заготовки. Внутрішній квадрат теж необхідно вирізати. Ви можете зробити це за допомогою ножиць або гострого ножа. Потім по лініях згину зігніть отриману заготовку, як показано на фотографії.
5
Тепер прикріпіть до заготівлі контактну стрічку (велькро, липучка). Петельну сторону стрічки приклейте до ділянок зеленого кольору (показані на супутньої фотографії), а Крючкова - до ділянок червоного кольору. З внутрішньої сторони заготовки прикріпіть шовковий відрізок тканини, так, щоб він закривав вирізаний квадрат.
6
Зберіть вийшла у вас конструкцію рассеивателя. До спалаху він кріпитися за допомогою простої банківської гумки для грошей.