Як зробити теплу підлогу в дерев'яному будинку. покласти підлогу в брусовому будинку на монолітній плиті.

Досить часто заміські будинки ис користуються для цілорічного проживання. Тому вони повинні постійно опалюватися. Щоб в домі навіть в холодну пору року було тепло і комфортно, необхідно не тільки подбати про хороше опаленні, а й зробити теплу підлогу.
Інструкція
1
Найкраще зробити опалення будинку за допомогою теплого водяного статі. Обов'язково потрібно задуматися про оснащення автоматичними регуляторами температури всіх приміщеннях.
2
Тепла підлога передбачає наявність утеплення під ним, а також присутність розподільника тепла, яке йде від труб. Тепло розподіляється по всій товщині стяжки підлоги. Матеріали можуть використовуватися тільки на рівному і міцній основі. Таким чином, бетонна стяжка повинна повністю задовольняти всім вимогам установки теплої підлоги.
3
Щоб полегшити роботи з влаштування підлоги, можна встановити не монолітну плиту у всю площу приміщення, а широкі смуги або квадрати розміром 3х3 метра. Не можна забувати про пристрій термокомпенсаціонних зазорів біля стін приміщення, а також між смугами. У підсумку термічне напруження, яке знаходиться в стягуванні підлоги, значно знизиться.
4
У бетону теплової коефіцієнт становить 12 к 10 в мінус 6 ступеня на градус. Таким чином, якщо відбувається перепад температури в 50 градусів, 1 умовний метр бетону поміняє свої розміри тільки на 0,6 міліметрів. Саме тому термокомпенсаційного зазору шириною в 1-2 сантиметри цілком достатньо. Під підлоги плиткою не рекомендується робити термошви.
5
Влаштовувати термокомпенсаціонних шви дуже корисно, так як при влаштуванні теплої підлоги необхідно робити кілька контурів опалення з невеликою довжиною труб. Справа в тому, що в трубах, які мають велику довжину, теплоносій до кінця свого шляху може охолонути, і підлога буде холодним. У довгих тонких комунікаціях завжди присутня велика гідродинамічний опір. Якщо є декілька контурів, то можна легко займатися регулюванням тепловіддачі підлог, включати і вимикати різні зони або задавати їм різну температуру.