Як організувати стоянку.

Недолік автостоянок в сучасних містах відчувається все сильніше. Автопарк зростає з кожним днем, а от обладнаних паркувальних місць явно недостатньо. Власники автотранспорту змушені залишати свої машини у дворах, що створює проблеми для мешканців і може бути небезпечно для транспорту. Так що при грамотному підході до справи ви можете організувати стоянку , зайнявши цю підприємницьку нішу.
Інструкція
1
Отримайте дозвіл на право оренди землі під авто стоянку . Після позитивного рішення цього питання (що може зажадати значного часу) укладіть договір оренди ділянки.
2
Підготуйте проектну документацію і пройдіть узгодження в органах місцевої влади. Якщо у вас заплановані на автостоянці капітальні споруди, їх також необхідно узгодити в органах влади. Після цього документи будуть передані для реєстрації до Земельного Комітет. Оформлення документації доручіть кваліфікованому юристу, так ви заощадите час, нерви і гроші.
3
Підберіть місце для майбутньої автостоянки. Для обладнання стоянки на 20 місць буде потрібно близько 500 кв. м. площі.
4
Придбайте огороджувальні конструкції: бар'єри, огорожі, стовпчики, обмежувачі проїзду і т.п. Врахуйте, що огороджувальні конструкції з цегли або бетону обійдуться істотно дорожче. Заплануйте крім покупки матеріалів також вартість будівельних і монтажних робіт.
5
Організуйте пост охорони. Для цього підійде вагончик або побутівка б/у. Найміть персонал з урахуванням цілодобової роботи автостоянки і розмірів її робочої площі.
6
Передбачите невелику рекламу вашого підприємства. Це можуть бути оголошення, розклеєні на під'їздах прилеглих будинків або реклама «від людини до людини». Значних витрат на проведення рекламних акцій не буде потрібно, а нестачі в клієнтах, бажаючих влаштувати своє авто, у вас не буде.
7
Визначте вартість послуг з розміщення автотранспорту на вашій стоянці. Залежно від конкретних умов вона може складати 50-100 рублів на добу. Для більш точної оцінки поцікавтеся вартістю послуг на автостоянках потенційних конкурентів. При правильно встановлених цінах стоянка окупиться приблизно через півтора року.