Як позбутися від капустянки.

В останні роки городники досить часто борються з Медведков. Капустянка - це велика комаха, довжина якого близько 40 міліметрів. У нього темно-бура забарвлення. Ця комаха має пристосовані для копання землі ноги.
Інструкція
1
Свої тунелі капустянка зазвичай робить на зволоженому низинному ділянці, де присутня прогрівається перегнійна грунт. Дорослі особини здатні відкладати жовтувато-сірі овальні яйця. Личинка найчастіше білого кольору. Вона дуже схожа на павучка.
2
Капустянка завдає великої шкоди городу, тому з ними обов'язково потрібно боротися. Справа в тому, що в зимовий час капустянка мешкає під землею на глибині близько 100 міліметрів. Для того щоб позбутися від цих комах, необхідно вирити ямки і наповнити їх гноєм. Коли настануть морози, ямки потрібно розкопати і розкидати медведок. Вони загинуть від морозу.
3
Навколо парника потрібно прокапати борозенки. В них необхідно насипати пісок, а потім полити його гасом. Ті місця, де маються ходи комахи, найкраще обприскати мильним розчином. На 10 літрів розлучається приблизно 200 грам мила. На квадратний метр площі буде достатньо 7 літрів даного розчину.
4
Принаду можна приготувати їх чорного хліба і сірчаних сірникових головок. М'який хліб необхідно змочити і добре розім'яти. Після цього потрібно зробити хлібні кульки завбільшки з волоський горіх. В нього заглиблюють 10-12 сірників головками в хліб. Після того як хліб розм'якне, сірники потрібно вийняти. Потім потрібно зробити кульки з горошину і розкласти по грядках.
5
Існує й інший спосіб боротьби. Добре підходить для цієї справи дельфініум. Після того як процес цвітіння завершився, необхідно зрізати листя. Зів'ялі квіти і стебла треба подрібнити, а потім залити 1 кілограм маси 5 літрами води. Даний розчин потрібно витримувати більше 10 годин. Після того як необхідний час пройшло, розчин потрібно процідити, довести до кипіння і остудити. Заражені долі необхідно обприскати розчином. Така обробка повинна проводитися 3-4 рази за сезон.