Як перевезти кішок на літаку. Як зробити літак для кота.

Може трапитися, що виникла необхідність перевезти кішку на літаку . Для цього потрібно оформити деякі документи і виконати певні процедури. На перший погляд може здатися, що це складно, але насправді безліч людей постійно перевозить своїх домашніх тварин.
Вам знадобиться
  • ветеринарний паспорт на кішку з проставленим щепленнями, сумка-переноска, оплачена бронь на кішку.
Інструкція
1
Підготовка документів на кішку. Багато залежить від того, здійснюєте ви переліт усередині країни або прямуєте за кордон. У першому випадку вам буде потрібно ветеринарний паспорт з відмітками про те, що кішці зроблені всі необхідні щеплення, а також свідоцтво за формою №1 про те, що кішку можна перевозити. Зверніться до ветеринарної клініки, там вам оформлять паспорт на кішку. Свідоцтво за формою №1 видається в аеропорту.
2
Якщо рейс міжнародний, то додатково до перерахованих документів знадобиться міжнародний сертифікат, який потрібно буде зареєструвати при проходженні митного прикордонного контролю. Заздалегідь подбайте про довідку про цінність кішки щодо її породи. Якщо племінна цінність у кішки відсутній, все одно оформите таку довідку.
3
На міжнародних рейсах також потрібні документи на кішку, які вимагає приймаюча країна. Вони розрізняються для всіх держав, так що цей момент потрібно прояснити перед відправленням. Як правило, всі країни вимагають наявності щеплення від сказу.
4
Оформлення квитка. Бронюючи квиток собі, скажіть оператору, що ви подорожуєте з кішкою. На неї буде оформлений квиток, як на багаж. Ціни в різних авіакомпаніях можуть істотно різнитися. Десь вартість провезення обчислюється, виходячи з маси тварини, в інших компаніях ціна фіксована.
5
Перевозити кішку можна двома способами: в сумці-перевезення в пасажирському салоні або в багажному відділенні. Є спеціальні багажні відділення для тварин, вони опалюються, під час перельоту тварину можна відвідувати. В пасажирському салоні кішку дозволяється перевозити тільки в сумці-перенесенні, сумарні габарити якої, згідно вимогам більшості перевізників, не повинні перевищувати 115 см, маса кішки повинна бути менше 8 кг. Звичайно, кішку найкраще везти в салоні літака, а не в багажному відсіку. Так ваш вихованець випробує менший стрес. Пам'ятайте, що деякі компанії взагалі не допускають можливість перевозу тварин в салоні.
6
Сумка-перевозка для кішки. Згідно вимогам більшості компаній, перевезення повинно бути достатньо просторою, щоб кішка могла там обернутися на 360 градусів. Дно потрібно застелити адсорбуючим матеріалом. В перевезення повинен надходити повітря в достатній кількості. Найкраще накрити переноску під час усіх процедур тканиною, тому що якщо кішка побачить мелькання, то почне нервувати і переживати.
7
В аеропорту буде потрібно пройти на пункт ветеринарного контролю, саме там і дають дозвіл на в'їзд, зроблене за формою №1. Якщо в літаку є вільні місця, можете попросити на реєстрації, щоб біля вас залишили одне вільне, щоб поставити переноску з кішкою туди. За правилами, сумка повинна знаходитися у вас в ногах або під сидінням попереду сидячого пасажира. Але коли переноска знаходиться поруч з вами або у вас на колінах, кішка набагато менше турбується.
Зверніть увагу
Останнім часом деякі перевізники і країни почали наполягати на обов'язковому Ідентифікація тварин. Якщо у вашої кішки немає чіпа, її можуть не допустити до перевезення.
Корисна порада
Якщо у вас нервова і полохлива кішка, то давайте їй заспокійливе. Проконсультуйтеся з ветеринаром насчет таблеток, так як в літаку при перепадах тиску від деяких з них тварині може стати погано.
Авіаперевезення тварин , як внутрішні, так і міжнародні, є одними з найскладніших, оскільки до транспортування живого багажу висувають особливі вимоги, виконання яких знаходиться під жорстким контролем. Готуючись зробити авіапереліт з твариною, прийміть необхідні заходи для забезпечення його безпеки та збереження здоров'я.
Інструкція
1
Ознайомтеся з внутрішніми правилами авіакомпанії, що стосуються перевезення тварин в пасажирських літаках. Політика компанії може припускати істотні обмеження або заборона на перевезення певних видів тварин . Не беріть із собою в поїздку улюбленого вихованця, якщо йому ще не виповнилося 3 місяців або він знаходиться в похилому віці.
2
Отримайте консультацію ветеринара щодо способів полегшення дихання собак і кішок з укороченими мордами, а також запобіжних заходів, яких необхідно дотримуватися при перевезенні тварин , що мають надмірну вагу. Якщо ваш улюбленець страждає серцевою недостатністю, повітряні подорожі йому категорично заборонені. Те ж саме стосується і тварин , які очікують появи потомства.
3
Оформіть документи, що підтверджують, що тварина здорово: ветеринарний паспорт, довідку про стан здоров'я (ветеринарне свідоцтво форми №1), яку потрібно отримати в державній ветеринарній клініці. Перед тим як пройти реєстрацію на рейс, відвідайте контрольний ветеринарний пункт, де на підставі вищеперелічених документів вам видадуть міжнародний ветеринарний сертифікат. Майте на увазі, що при перельоті до деяких країн з вас можуть зажадати оформлення додаткових документів у різних відомствах.
4
Зробіть тварині щеплення проти сказу не раніше, ніж за 10 днів і не пізніше, ніж за 9 місяців перед днем вильоту. Якщо ви плануєте відвідати азіатські або африканські країни, дізнайтеся, не буде потрібно чи додаткових щеплень. Перевозячи в іншу країну собаку або кішку, ви повинні пред'явити довідку, оформлену у місцевому відділенні Російської кінологічної або Фелінологічні федерації, в якій міститься інформація про те, що ваш вихованець не представляє племінної цінності.
5
Попередьте оператора, бронирующего для вас квиток, що повезете собою тварину. Вага вихованця вам доведеться оплатити як наднормативний багаж. Підберіть зручну клітку або контейнер, щоб тварина почувалася максимально комфортно в багажному відділенні. Висота клітки повинна дозволяти вставати в повний зріст і повертатися в сторони. Її водонепроникне дно необхідно викласти добре вбирає рідини матеріалом. При перевезенні кішок або птахів клітку необхідно прикрити зверху товстої світлонепроникною тканиною.
6
Помістіть в клітку навісні миски з водою і кормом, якщо вашому вихованцеві належить перенести тривалий переліт. Щоб вода не вихлюпувалася, покладіть в миску губку, з якою тварина може злизати рідина. Перевірте, щоб контейнер або клітина відповідали міжнародним стандартом IATA і внутрішнім вимогам авіакомпанії. Помістіть на контейнер напис «Живе тварина» і вкажіть ваше ім'я і номер телефону.
7
Придбайте спеціальну сумку-переноску, якщо тварина під час польоту перебуватиме з вами в салоні. В сумку необхідно буде поставити лоток з гратами. Голова тварини повинна знаходитися зовні, щоб вихованець не нервував через те, що не бачить того, що відбувається навколо. Погодуєте його м'яким швидко засвоюваним кормом за 4 години до вильоту. Ні в якому разі не давайте тварині ніяких заспокійливих засобів, щоб уникнути перепаду тиску. Помістіть в клітку набольшую річ, на якій присутній ваш запах.