Як назвати магазин подарунків. Як називають магазини подарунки та сувеніри.

Назва - важливий елемент маркетингу. Помітну назву приверне увагу до вашого магазину , а також легко відкладеться в пам'яті клієнтів. Назва магазину подарунків повинно залежати від концепції магазину, бути унікальним і незабутнім.
Інструкція
1
Подарунки бувають різні: елітні дорогі подарунки, оригінальні подарунки, подарунки-приколи, подарунки-ідеї ... Назва вашого магазину подарунків має відображати його суть. Приміром, солідний чоловік, який бажає придбати в подарунок товаришеві по службі дорогий сувенірний ніж, навряд чи зайде в магазин під назвою "ДНЮХЕ!".
2
Назва для магазину подарунків залежить як від його концепції, так і від його аудиторії. Воно має привертати увагу саме тієї категорії людей, товари для якої продаються у вашому магазині. Тому має сенс задуматися, назви в якому стилі більше підійдуть, наприклад, переважно для жіночої аудиторії з середнім рівнем доходу, а які - для чоловічої з високим його рівнем.
3
Перед вибором назви для магазину подарунків важливо проаналізувати, як називаються магазини-конкуренти. Назва вашого магазину повинно відрізнятися від них і в кращу сторону. Щоб дізнатися, які магазини найбільш успішні, зробіть невеликий рейд по ним. Відберіть 2-3 найуспішніших магазину і проаналізуйте їх назви. Напевно вони теж зіграли свою роль. Тільки після цього варто вигадувати назву для свого магазину подарунків.
4
Придумав приблизно 7-10 варіантів назви, спробуйте набрати кожне з них в пошуковиках. Чи немає, наприклад, магазину з подібною назвою в сусідньому місті? Якщо є, то краще відразу відмовитися від такої назви, оскільки ваші майбутні клієнти будуть вас плутати.
5
Решта після інтернет-моніторингу назви можна запропонувати кільком представникам вашої цільової аудиторії (кому-небудь з друзів або родичів). Так ви зможете почути думку свого потенційного клієнта про ті чи інші назвах. Після цього етапу можна буде вже точно визначитися з назвою, яка подобається вам і є привабливим для клієнтів.
6
Якщо ви все ж не впевнені у виборі назви для свого магазину подарунків, то зверніться до неймери - фахівцям з розробки назв. Це люди, як правило, мають рекламне і лінгвістичним освітою. Знайти їх можна через сайти пошуку роботи фрілансерів або через рекламні агентства (послуги агентств, звичайно, обійдуться значно дорожче, ніж послуги приватних неймери).