Як надрукувати формули в ворде.

Складання деяких документів вимагає використання в тексті формул. Використання спеціальних шрифтів, що містять необхідні для побудови формул символи - не кращий варіант. Цілком ймовірно, що таких шрифтів не встановлено в комп'ютері того, хто читатиме документ і в цьому випадку замість формул його текстовий редактор відобразить незрозумілий набір знаків. В редакторі Microsoft Word робота з формулами організована через спеціальний компонент - «Конструктор формул».
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007 або 2003
Інструкція
1
Встановіть курсор введення в ту рядок документа, куди слід помістити формулу.
2
Якщо ви використовуєте Microsoft Word 2007, то перейдіть в розділ «Вставка» меню редактора. В самій правій секції («Символи») на «стрічці» меню поміщена кнопка з написом «Формула». У вас є вибір - натиснути саму кнопку і цим включити «Конструктор формул» або клацанням мітки у правого краю кнопки розкрити список, що випадає для вибору з невеликого набору попередньо встановлених формул. Конструктор формул буде включений при будь-якому виборі, але в другому випадку віконце редагування формули вже буде заповнено і починати введення з нуля буде не потрібно.
3
Відредагуйте обрану формулу або введіть свою, використовуючи шаблони і заготовки на панелі Конструктора формул.
4
Додайте створену формулу в список, що випадає, якщо збираєтеся і в майбутньому її використовувати. Щоб це зробити, потрібно повернутися в розділ меню «Вставка». Виділіть формулу в тексті документа і розкрийте список, що випадає на кнопці «Формула». У самому низу цього списку поміщена рядок «Зберегти виділений фрагмент в колекцію формул», яку вам і слід клацнути.
5
Якщо ви використовуєте більш ранню версію Microsoft Word 2003, то для роботи з формулами вам потрібно встановити додатковий компонент з назвою «Редактор формул» (Equation editor). За замовчуванням він не інсталюється разом з офісним пакетом. Набір інструментів і функціональні можливості цього компонента відрізняються незначно, але організація використання його не так зручна. Для доступу до редактора формул в Microsoft Word 2003 потрібно створити відповідне посилання на панелі меню. Щоб зробити це, спочатку виберіть пункт "Налаштування" в розділі «Сервіс». Потім у списку «Категорії» вкладки «Команди» клацніть рядок «Вставка». Так ви відкриєте віконце, в правій панелі якого потрібно знайти «Редактор формул» і перетягнути його мишкою на вільне від кнопок простір в меню текстового редактора.