Як наносити коректор.

У макіяжі ви можете використовувати цілий арсенал засобів, домагаючись при цьому дивно свіжого і природного вигляду. Наприклад, коректори (їх ще гордо іменують консілера) здатні замаскувати і зробити непомітними багато недоліків від прищів і до кіл під очима. Очевидно, що використання коректора буде ефективним лише в тому випадку, якщо ви володієте базовими знаннями про це чудо-засобі, а також технікою. Так що варто навчитися наносити коректор і виглядати при цьому чудово.
Інструкція
1
Багато жінок утримуються від використання коректора, посилаючись на власний сумний досвід. Мовляв консилер легко може бути помітний оточуючим. Однак справа полягає в умінні нанести і головне - підібрати правильний колір. Отже, тон консілера повинен бути трохи світліше вашої натуральної шкіри. Звичайно, якщо ваша шкіра має жовтуватий або оливковий відтінок, то вибирати персиковий коректор або коректор з блідо-рожевим відтінком не варто - так недолік і область навколо нього стануть очевидними.
2
Дівчатам з ніжною персикової шкірою явно варто уникати консилеров з блідо-жовтим або навіть легким кавовим відтінком. Ніжні пастельні нейтральні тони підійдуть їм найкраще.
3
Для маскування яскравих і неприємних плям після прищів синього і червоного кольору краще використовувати не тілесний коректор, а консилер блідо-зеленого кольору, який здатний повністю нейтралізувати помітні сліди після акне. Не варто хвилюватися, що такий коректор буде помітний - при подальшому правильному нанесенні основи і тонального крему кордони не будуть видні. Цей прийом часто використовують професійні гримери. Для маскування кіл під очима цілком підійде консилер на тон світліше вашої шкіри.
4
Завжди наносите консилер легкими поплескували і навіть вбиває рухами - навіть якщо ви використовуєте коректор-олівець. Тільки в цьому випадку покриття буде тонким, непомітним і виглядати надзвичайно природно.
5
Навіть якщо ви не користуєтеся тональним кремом, то припудрити консилер все одно доведеться, інакше вигляд не буде завершеним, а кордону замаскованих областей можуть бути помітні оточуючим. Використовуйте не компактну, а легку розсипчасту пудру відтінку вашої шкіри, наносите її м'яким пензликом з натурального якісного матеріалу - і ваш макіяж завершений.