Як переїжджати в новий будинок. Що не перевезти домашніх мурашок при переїзді.

Переїзд в новий будинок - надзвичайно захоплюючий процес. Для когось він - суєта, плутанина, стрес, а для когось - відмінне пригода, квест, виконання якого гарантує нові емоції та враження. Як і і будь квест, переїзд має кілька етапів.
Вам знадобиться
  • - пакувальна тара;
  • - ручка;
  • - папір.
Інструкція
1
Ретельно продумайте стратегію переїзду. Якщо не можете перевезти всі речі самі - заздалегідь подбайте про помічників. Ними можуть бути як компанія, що займається переїздами, так і друзі.
2
Виберіть точну дату переїзду. Підготуйте заздалегідь пакувальну тару - ящики, пластикові пакети, шпагат, скотч тощо.
3
Влаштуйте ревізію. Позбавтеся від всіх старих, непотрібних речей - ні до чого брати цей мотлох в новий будинок . Викинете або подаруйте одяг, взуття, які ви вже не носите, речі, якими не користуєтеся. Існує одне золоте правило - якщо річ не знадобилася нікому з членів родини протягом року - значить, вона вже ніколи не знадобиться. Не бійтеся позбавлятися від мотлоху, адже ви своїми діями звільняєте місце новому. На цьому етапі непогано б провести інвентаризацію - скласти список всіх речей, які ви збираєтеся перевезти в свій новий будинок . Просто візьміть олівець, ручку і пройдіться з ними по квартирі, складаючи список речей. Під час упаковки ви зможете озброїтися цим списком, позначаючи вже укладене. Це - хороший спосіб нічого не забути.
4
Починайте розбирати меблі і упаковувати речі. Обов'язково позначайте, що лежить в кожній коробці. Особливо це стосується тендітних предметів - кришталю, скла, порцеляни і тому подібного. Навряд чи вантажникам прийде в голову шльопнути на підлогу коробку з написом «Посуд». До речі, для упаковки крихких вазочок, тарілок і люстр скористайтеся «пухирчастої» плівкою. На худий кінець зійде і товстий шар туалетного паперу, якого слід обернути кожен предмет. Використовуйте газети, щоб упакувати книги. Адже при перевезенні їх палітурки та обкладинки можуть бути пошкоджені. Важливо: вага кожної коробки з речами не повинен перевищувати 30-ти кілограм.
Корисна порада
Більшій частині труднощів можна уникнути, звернувшись в компанію, що спеціалізується на переїздах. Адже її фахівці можуть не тільки перевезти ваші речі, але й розібрати, а потім зібрати меблі; упакувати, а після розпакувати на новому місці ваш скарб. Більш того, багато компаній пропонують самі розставити перевезену меблі в новому помешканні згідно намальованому вами планом, і навіть провести прибирання після всіх клопотів, пов'язаних з переїздом. На жаль, вся ця казка зазвичай коштує «казкових» грошей.