Як архівувати пошту.

C тих пір, як в світ вийшли нині відомі сервіси електронної пошти, розробниками додатків було внесено не мало корисних змін. Одне з останніх нововведень - це архівування вхідної, а також вихідної пошти. Ця опція поштового сервера дозволяє зберігати потрібні вам листи в окремій папці.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Outlook Express, поштовий сервіс Gmail.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте стандартний поштовий клієнт у своїй операційній системі, наприклад, Microsoft Outlook Express, можна зберігати всю пошту на своєму комп'ютері. Для чого це робиться? Для перенесення всіх листів з одного комп'ютера на інший, а також при можливий крах системи використовується саме цей спосіб (збереження на носій). У головному вікні програми натисніть верхнє меню «Файл», в списку, виберіть пункт "Відкрити". У діалоговому вікні необхідно вказати параметр «Експорт у файл» і вибрати пункт «Файл даних Outlook». Не забудьте вказати назву файлу ваших листів (додайте до назви файлу дату створення архіву повідомлень).
2
Якщо ви не використовуєте програм, які звертаються до поштових серверів, можна скористатися їх веб-клієнтами. З існуючих представників, на даний момент, самим універсальним вважається Gmail від компанії Google. Пошта від Gmail дозволяє архівувати будь-яку пошту і зберігати на своєму сервері, що дозволить вам економити вільний дисковий простір. До того ж, ви можете об'єднати декілька поштових скриньок.
3
Все архівірувані листи зберігаються в розділі «Вся пошта». Листи, які були просто вилучені, зникають з поштового ящика через 30 днів, архівірувані листи зберігаються вічно. Для архівації листа необхідно виділити його, натиснувши на порожній чекбокс (квадратик), потім натиснути кнопку «Архивировать» в панелі кнопок над вікном письма. Зверніть увагу на архівірувані листи, якщо ви отримали кілька листів від одного адресата, вони утворюють ланцюжок, тобто можна керувати повідомленнями одним кліком миші.
4
Для переміщення листи або ланцюжка листів в папку «Вхідні», виберіть один або декілька листів та натисніть кнопку «Помістити у вхідні».