Як відкрити пункт прийому металу.

Бізнес на прийомі металобрухту - це незвичайний вид бізнесу, щоб заробити на ньому, необхідно самому виплачувати гроші своїм клієнтам. Цей бізнес є гарєєвим, т.к. гроші населенню потрібні завжди.
Інструкція
1
Найбільш вигідним місцем для розташування пункту прийому металу є приватний сектор, т.к. в особистому господарстві метал завжди в надлишку. Це не обов'язково район великого міста, в малих містах, як правило, клієнтів буває не менше. Центр крупного міста також є вдалим місцем розташування для подібного пункту . Орендована площа повинна бути не менше 20 м ?, щоб можна було розміщувати прийнятий метал.
2
Ще більш вигідний варіант - це розташування пункту в районі морських або річкових портів. Тут найчастіше відкриваються оптові пункти, т.к. металобрухт в такі місця возиться машинами.
3
Обов'язково потрібно подумати про місце оптового збуту прийнятого у населення металу .
4
Перед відкриттям пункту прийому потрібно придбати ваги. Якщо ви збираєтеся приймати тільки чорний метал, то вам знадобляться ваги тонники, для прийому кольорового металу необхідно придбати стрілочні ваги з гирями.
5
Штат пункту прийому металу зазвичай налічує лише дві особи - безпосередній приймальник металу і сортувальник, який може займатися розбором складних установок, наприклад двигуна. Цей агрегат, як правило, містить у своєму складі певну кількість кольорового металу . Незважаючи на складність роботи (а працювати часто доводиться в нічну зміну), персонал зазвичай знаходиться дуже швидко, т.к. при хорошому розкладі зарплата у приймальника може досягати $ 300 в тиждень.
6
Початкові витрати на відкриття цього бізнесу можуть скласти близько $ 2000. Річна виручка може досягати $ 20000, тому всі витрати можуть окупитися вже через кілька місяців.
Зверніть увагу
Часто даний вид бізнесу є нелегальним і не реєструється відповідним чином, саме тому можна зустріти пункти, приймаючі метал в основному в нічний час доби.