Як визначити стан здоров'я.

Про те, наскільки людина здорова, можна судити не тільки за результатами лікарських аналізів, а й за деякими непрямими ознаками. Досить уважно вивчити свій зовнішній вигляд і досліджувати самопочуття.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на загальний стан організму. Вас повинні насторожити частий головний біль і слабкість, які можуть бути ознаками нервового виснаження, що приводить до різних захворювань.
2
Нескладний тест дозволить зрозуміти, наскільки здорова ваша серцево-судинна система. Підніміться вгору по сходах в швидкому темпі, але не бігом. У здорової людини виникає невелика задишка, а ось потемніння в очах і сильної слабкості в колінах бути не повинно.
3
Зверніть увагу на колір свого обличчя. Землистий, сірий відтінок може бути ознакою захворювань шлунково-кишкового тракту, занадто блідий в деяких випадках позначає вегетосудинну дистонію, часте почервоніння, відчуття припливу крові - нестабільне кров'яний тиск.
4
Ламкі, тонкі нігті свідчать про брак кальцію в організмі. В цьому випадку також зверніть увагу на стан зубів, їм нестача кальцію шкодить в першу чергу.
5
Жовтуватий колір білків очей може бути ознакою порушення роботи печінки, особливо, якщо ви іноді відчуваєте гіркота в роті і біль у правому підребер'ї.
6
Неприємний запах з рота - привід звернути увагу на роботу шлунка і кишечника. Можливо, буде потрібно невелике коректування харчового раціону.
7
Запаморочення, оніміння в області шиї, раптова слабкість - так кровоносні судини реагують на стрес. Ці вкрай неприємні явища не обов'язково говорять про хворобу, але при їх виникненні треба щонайменше переглянути режим праці та відпочинку.
8
Не займайтеся самолікуванням! Виявлені тривожні ознаки - це привід звернутися до лікаря, для початку до терапевта. Ні в якому разі не залишайте без уваги напади гострого болю, навіть якщо вони швидко проходять. Будьте уважні до свого організму, і він віддячить вам безперебійною роботою.