Як навчитися робити трюки на ковзанах. Як навчитися різним трюкам на роликах.

Вчитися виконувати трюки на фігурних ковзанах має сенс лише в тому випадку, якщо ви відмінно стоїте на льоду і вмієте керувати власним тілом практично бездоганно. Все трюки незалежно від складності складаються з набору простих елементів.
Інструкція
1
Якщо ви вже освоїли техніку початкового ковзання на ковзанах, то пора переходити до складніших елементам катання, а саме, до поворотів.
2
Виставите вперед праве плече і праву руку (для повороту вліво), нахиліть корпус трохи до центру катка, щоб «лягти на дугу». Ліва нога при цьому зігнута в гомілковостопному і колінному суглобах.
3
Відштовхніться зовнішнім ребром леза коника лівої ноги, переносячи по дузі праву ногу і ставлячи її на лід внутрішнім ребром леза коника.
4
Лівою ногою здійсните мах, щоб її підтягнути, а правою ногою зробіть поштовх внутрішнім ребром ковзана в напрямок повороту до повного випрямлення ноги в колінному суглобі.
5
Повний цикл складатиметься з відразливих рухів правої і лівої ноги. Чим більше буде швидкість і крутіше поворот, тим згинання ніг і нахил корпуса буде більше, щоб таким чином чинити опір зростаючим відцентровим силам. За таким же принципом здійснюється поворот і вправо.
6
Крім простого ковзання і поворотів необхідно вміти правильно гальмувати, щоб підстрахувати себе від раптових зіткнень. Існує хокейний спосіб гальмування з поворотом під прямим кутом на двох ногах або на одній нозі. Цей спосіб гальмування необхідно виконувати з положення прямого ковзання на паралельних ногах.
7
Почніть поворот з руху голови і корпусу в сторону повороту.
8
Різко поверніть обидва коника на 90 ° прямо перпендикулярно напрямку вашого руху, при цьому корпус мимоволі відхиляється в сторону, протилежну руху. Одночасно з цим згинайте ноги в колінах.
9
Перенесення загальної маси тіла в сторону, протилежну руху, збільшує силу тиску лез ковзанів на лід, а значить і швидкість виконання гальмування. Своєчасне згинання ніг в колінах призводить до різкого скорочення швидкості поступального руху ковзанів.