Як позбутися від солі на черевиках.

Через солі , яку щедро розсипають двірники, наша взуття покривається неестетичними білими розводами, позбутися яких досить складно. Регулярне чищення взуття дозволить вам успішно пережити цю зиму і врятувати взуття до наступної. Для того щоб позбутися від солі на взуття, ви можете скористатися кількома простими порадами.
Інструкція
1
Ретельно перевірте взуття на наявність крупинок солі у вигинах і швах. Видалити їх можна за допомогою будь-якого тупого предмета, яка не подряпає шкіру на черевиках.
2
Приготуйте спеціальний розчин з двох частин води і однієї частини білого оцту. Не переживайте, якщо співвідношення частин вийде лише приблизними, так як розбавлений оцет не зашкодить взуття. Змішуючи воду і оцет, постарайтеся точно визначитися з об'ємом - його повинно вистачити на обидва черевики.
3
Взявши складене у декілька разів рушник, занурте його в отриманий склад, а потім акуратно протріть невелику ділянку на взуття. Як тільки білі плями зійдуть, м'якою ганчіркою відполіруйте дану область. Далі очистіть весь черевик, просуваючись по невеликій зоні за раз. Перевірте, щоб в вигини і шви не затекло занадто багато води.
4
Після того як ви позбулися соляних розлучень, дайте взуття висохнути приблизно 30 хвилин (ні в якому разі не ставте її на батарею, адже надмірне тепло і сухість шкідливі для шкіри). Перевірте, як ви очистили черевики. Буває, що плями з'являються після того, як взуття повністю висохне. Якщо розводи проявилися, то повторіть процедуру, використовуючи розчин і м'яку тканину.
5
Також щоб зберегти взуття надовго, відполіруйте її після сушки. Візьміть нову ганчірочку і нанесіть на неї крем або полірування. Відполіруйте взуття до сяйва, при цьому важливо дотримуватися всіх інструкцій, які можуть бути написані на упаковці крему. Регулярна поліровка збереже шкіру, її гладкість і структуру, поставить ще один бар'єр між взуттям і сіллю на дорогах.