Як приготувати натрію хлорид. Як приготувати соляної фізрозчин.

За таким складним хімічним назвою " хлорид натрію" ховається звичайна сіль. Як і будь-яке інше речовина, вона може бути одночасно і небезпечною, і корисною. Головне - правильно її застосовувати.
Вам знадобиться
  • - сіль;
  • - вода;
  • - готовий порошок.
Інструкція
1
Сіль, яка надходить в організм, активізує багато процесів. Це може бути і більш активне надходження слини, що необхідно як запорука успішного травлення і покращує енергообмін. А це, в свою чергу, допомагає оновлюватися клітинам організму. Крім цього натрію хлорид дуже люблять медики. За часів Другої Світової війни лікарі накладали сольові пов'язки на загноїлися рани хворих бійців. Завдяки цьому, тканини очищалися від забруднення, і запальний процес закінчувався, що приводило до швидшого одужання солдат.
2
Зараз в медичних цілях використовують в основному розчин солі. Особливо добре він підходить для розведення ліків для крапельниць та уколів. Як правило, для ін'єкцій беруть 0,9% розчин натрію хлорид а, який в народі називається фізрозчин. Коли його купують в аптеці, це є гарантією того, що розчин стерильний. А це означає, що його можна використовувати навіть при операціях. Але якщо стерильний не потрібен, то розчин легко можна зробити самим.
3
Для цього можна купити порошок в аптеці і розвести його по інструкції, написаної на упаковці. І все, розчин готовий до вживання. Тільки розводити потрібно водою кип'яченою або дистильованою, щоб він був відносно стерильним. Тільки в цьому випадку розчин натрію хлорид а можна використовувати для промивання ранок, подряпин.
4
А можна приготувати розчин солі іншим способом. Правда він не вийде навіть відносно стерильним. Але для маніпуляцій, які не передбачають обробки відкритих ран, наприклад, для промивання носа, він цілком підійде. Готують його так: беруть 0,5 чайної ложки звичайної повареної солі і розводять її в 1 літрі кип'яченої води. Зазвичай такий розчин готувати самим рекомендують молодим матусям, які займаються проведенням щоденних гігієнічних процедур дітям. Так готувати розчин лікарі радять в тому випадку, якщо він знадобився, вдома немає, а в аптеку бігти ніколи. Можна обійтися і своїми силами. Тим більше що обидва компоненти - сіль і вода, напевно є в кожному будинку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VsuQQXTpU0U