Як навчитися кунфу.

Кунг-фу як вчення про духовну і фізичній силі людини зародилося за кілька тисячоліть до нашої ери. Методи навчання, техніка і прийоми боротьби змінювалися і вдосконалювалися протягом усього цього часу, що призвело до сотень стилів кунг-фу і його відгалужень. Головною рисою кунг-фу є універсальність його характеру, а також тісний зв'язок фізичного вдосконалення з духовним пізнанням, на яке приділяється не менше часу, ніж на розвиток швидкості і сили.
Інструкція
1
Згідно з методикою по стилю «Довгий кулак» навчання кунг-фу можна розбити на 3 етапи. Тренування здійснюються в ранковий і вечірній час. Тривалість тренувань сумарно за день становить від 2 до 6 годин.
2
1 етап - від 3 до 6 місяців: починайте тренування з посиленою розминки суглобів (30-40 хвилин); плавно переходите до розтяжці попереку і ніг, а також до махам рук.
3
Переходьте до стрибків, загальної фізичної підготовки та відпрацювання ударної техніки; приділіть час техніці переміщень, парній роботі і зв'язці рухів; повторіть весь комплекс вправ, який ви робили до цього, і переходите до релаксації; закінчите день тренування медитацією (близько 5 хвилин).
4
На початковому етапі методики основний упор робиться на постановку правильної постави, набуття тривалої стійкості за рахунок низьких балансіровок і позицій. Обов'язковою умовою ефективних тренувань є чергування статичних (балансування, розтяжка) і динамічних (стрибки, махи) вправ.
5
2 етап - від 6 місяців до 1 року: робіть основний упор в тренуванні з напрацювання ударів (по мішках, лапам); відпрацьовуйте прийоми захоплень, техніку больових прийомів, прийомів проти палиці, ножа. Ці вправи робляться в парі; відпрацьовуйте елементи дуйлянь і сань-да (зв'язка «рука-нога», «удар - кидок»). На цьому етапі освоюються різні атаки, постановка захисту і точна відпрацювання ударів.
6
3 етап освоєння кунг-фу (від 1 до 3 років) характеризується вивченням вже складних комбінацій рухів, елементів акробатики, комплексів вправ зі зброєю, тактики повноконтактного бою, елементів дихальної гімнастики (цигун) і т. Д. Після освоєння третього етапу учень вже готовий брати участь в реальному повноконтактному бій, і самостійно, без допомоги майстра, вивчати фундаментальні основи боротьби.