Як визначити справжність духів.

Парфуми є однією з прибуткових областей для виробників підробленого товару. Найчастіше підробляють духи або туалетну воду, тому якщо ви зібралися придбати новий аромат, поставтеся уважно до вибору, щоб уникнути неприємної ситуації. Будьте прискіпливі і розпитайте у консультанта про всі деталі, які вас цікавлять або викликають підозру.
Інструкція
1
Упаковка. Всі написи мають бути чітко пропечатаних. Картон коробочки повинен бути щільним, якісним. Якщо духи в целофановій упаковці, то вона повинна добре обтягувати коробку, складки і шви повинні бути акуратними і рівними. На коробці повинна бути напис «Зроблено у Франції» англійською або французькою мовою. Обов'язково повинен бути штрих-код. Деякі виробники вказують відсоток вмісту ефірних масел і перераховують інгредієнти, але це необов'язково, а ось процентний вміст алкоголю повинно бути вказано.
2
Флакон. Знамениті парфумерні будинки ніколи не допустять, щоб у продаж потрапили флакони з браком - з подряпинами, Оскола, нерівною поверхнею і з наявністю кульок повітря в склі. Щоб захистити свою продукцію від підробки, виробники парфумерії створюють незвичайні і дорогі флакони з якісного скла або кришталю. Чим оригінальніше флакон, тим важче його скопіювати. Так само як і на упаковці, на самому флаконі має бути зазначено обсяг в мілілітрах.
3
Наявність сертифіката. Сертифікат відповідності повинен бути скрізь, де здійснюється торгівля, і вам повинні його надати на першу вимогу. Якщо вам відмовлять в ознайомленні з ним, то можна засумніватися в достовірності духів і в їхній якості. Але наявність сертифіката у продавця не дає 100% гарантії достовірності товару, так як його теж можна підробити. На цьому сертифікаті обов'язково повинна бути поставлена оригінальна печатка. Документ завжди видають тільки на один вид продукції. Кожен товар повинен мати анотацію. Якщо її немає, то сертифікат повинен містити повний опис якості товару.
4
Якщо ви вже купили туалетну воду, то перевірити її якість можна, поставивши флакон в холодильник. Якщо вміст флакона помутніє, то ви придбали підроблений товар. Таким парфумом ні в якому разі не варто користуватися, тому що великий ризик появи алергічних реакцій і отруєнь. Віднесіть покупку назад в магазин і заберіть гроші, не варто обмінювати підробку на іншу туалетну воду, оскільки, швидше за все, вам знову продадуть «липовий» товар.
Зверніть увагу
Відсутність целофановою упаковки не є ознакою підробки. Багато парфумерні будинки спеціально відмовилися від неї, щоб покупцеві легше було оцінити чудову якість поліграфічного виконання упаковки та її чудовий дизайн.