Як відкрити кондитерський цех. відкриття кондитерського цеху.

Ведення кондитерського бізнесу вважається досить складним заняттям. Це пов'язано зі специфікою реалізованого товару, крім того, в цьому бізнесі існує достатньо велика конкуренція, ринки збуту, і знайти своє місце не так-то просто.
Інструкція
1
На початковому етапі необхідні вкладення можуть досягати $ 100 000. Сюди входить закупівля необхідного обладнання (електроплити, тістомішалки, кремовзбивалку, кондитерські столи і т.д.), оренда приміщення площею не менше 200 м ?, закупівля сировини та оформлення дозвільних документів. Крім того, без особистого автотранспорту, для доставки продукції в пункти реалізації, також не обійтися. Залежно від розміру населеного пункту, в якому відкривається кондитерська, витрати на придбання транспорту можуть обчислюватися десятками тисяч доларів.
2
При підборі персоналу необхідно враховувати асортимент продукції та кількість магазинів, з якими буде організовано роботу. Кондитерська може складатися з 10 - 15 осіб, в їх числі - бригада висококваліфікованих кондитерів (саме від них, головним чином, залежить якість продукції), пекар і його помічник, а також менеджер по роботі з клієнтами та співробітники служби прийому замовлень. Дуже важливо при цьому підібрати досвідченого і кваліфікованого менеджера, т.к. саме він буде вести переговори з усіма клієнтами кондитерської.
3
Необхідно заздалегідь подбає про ринки збуту. На початковому етапі, коли обсяг виробництва не дуже великий, потрібно налагодити роботу з невеликими магазинами. У міру розширення асортименту, а також стабілізації виробництва і контролю якості продукції, можна починати співпрацю з великими торговельними сетямі.Также можна зайнятися виробництвом ексклюзивної продукції, виконуючи її під замовлення. В цьому випадку можна організувати власні фірмові магазини або орендувати приміщення в інших магазинах.
4
Навіть маючи власну мережу магазинів, серійна продукція (тістечка і торти) повинна становити не менше? від загального обсягу. Велика кількість ексклюзивних тортів, приготованих з використанням натуральних продуктів, буде складно реалізувати їх через високу вартість. Крім того, таке співвідношення буде найкраще відповідати потребам більшості клієнтів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zTwv4QQT1kc