Як позбутися від хрипоти.

Охриплість - це досить поширене явище. При захриплості наш голос втрачає звичайне, звичне звучання. З безлічі різноманітних причин можна виділити чотири основних: вірусні інфекції, куріння і алкоголь, розмова на підвищених тоннах і перевтома голосового апарату. Для того щоб позбутися від хрипоти , ви можете скористатися наступними засобами.
Інструкція
1
При першій появі хрипоти і огрубении голоси важливо дотримуватися певної дієти, а саме, відмовитися від усіх кислих, гострих, солоних і їдких продуктів.
2
Якщо хрипота з'явилася внаслідок перевтоми голоси, пощадите його. Після тривалого навантаження дайте голосу відпочити, постарайтеся помовчати і виключити навіть телефонні розмови протягом декількох годин. Також позитивний вплив нададуть інжир, сік алое, м'ята.
3
Щоб позбутися хрипоти , викликаної застудою, потрібні яблуневі листя (сушити їх потрібно в темному місці). Візьміть жменю сушеного листа і заваріть двома склянками окропу. Кожні дві години пийте отриманий настій з цукром. Голос повернеться вже через день, а в запущених випадках - приблизно через три дні.
4
Відмінним засобом лікування хрипоти послужить мед. Щоб зробити настоянку на меді і насінні фенхеля, вам знадобиться: 1/2 літра води, 500 г якісного меду, 30 г мелених або товчених насіння фенхелю. Насіння заваріть у воді і дайте настоятися 20 хвилин. Коли відвар охолоне, змішайте його з медом, перелийте отриманий розчин в темну пляшку. Приймайте його 6 разів на день по одній столовій ложці, причому постарайтеся якомога довше тримати його в роті, щоб він розчинявся і розсмоктувався.
5
Майже у всіх випадках хрипоти голоси ви можете використовувати ліки, які рекомендуються при втраті голосу. Але повторювана захриплість вимагає негайного звернення, щоб виключити патології.
6
Якщо хрипота викликана курінням, то допоможе лише повна відмова від нього, як від одного з найбільш небезпечних факторів ризику.