Як лікувати тхора.

Домашні тхори - це давно приручені декоративні тварини, які живуть з людьми протягом багатьох поколінь. Прийнято вважати, що ці чудові звірята були приручені людиною ще в античні часи, але в реальності це відбулося близько 4 століть тому. Тхори дуже доброзичливі тварини, які дуже люблять своїх господарів. А господарі в свою чергу повинні робити все, щоб їх вихованець був здоровим. Досить поширеною хворобою у тхорів є виразка шлунка. Це захворювання може бути викликано стресом або сторонніми предметами в шлунково-кишковому тракті. Початком захворювання можуть стати навіть потрапили в шлунок грудки шерсті.
Інструкція
1
Постійно спостерігайте за своїм вихованцем. Симптомами виразкової хвороби є: - блювота; - чорний стілець; - зниження апетиту; - апатія; - пінне слиновиділення; - проблеми з зубами; - пронос; - важке дихання; - різке зниження веса.Прі виникненні одного або декількох симптомів починайте лікування, слідуючи всім нижчевикладеним правилам.
2
Два рази на день давайте тварині Біаксін або Амоксициллин.
3
Три рази в день давайте йому обволікаючі препарати. Їх слід приймати за 15 хвилин до годування. Вони знімають біль, пов'язану з прийомом їжі.
4
В м'який режим харчування введіть дитячі пюре з курки. Ними слід годувати тхора не менше 3 разів на день після прийому обволакивающих препаратів. Кращим варіантом для тварини буде годівля кожні 4-6 годин. Повне відновлення здоров'я потребують близько чотирьох тижнів.
5
Регулярно проводите профілактичні заходи, спрямовані на запобігання поява виразкової хвороби: - менше тримайте тхора в клітці і час від часу вигулюйте його по квартирі; - грайте з твариною, стимулюйте його на активну діяльність; - ні в якому разі не допускайте попадання в організм вихованця чужорідного тіла; - намагайтеся знизити рівень стресу для тварини; - забезпечте тхора професійними кормами, придатними для його раціону і достатньою кількістю води; - іноді давайте тварині вазелінове масло для виведення шерсті з желудка.Но головне - пам'ятайте, що вчасно виявлене захворювання і правильно поставлений діагноз можуть врятувати життя вашому вихованцеві.