Як визначити систему.

Щоб визначити, яка операційна система встановлена на ваш комп'ютер, зовсім необов'язково шукати інсталяційний диск. Сама система зберігає інформацію про себе, і ця інформація доступна користувачеві.
Інструкція
1
Для початку необхідно натиснути на панелі завдань (як правило, внизу екрану) кнопку «Пуск». У списку, потрібно вибрати папку «Панель управління».
2
В панелі управління потрібно вибрати компоненту «Система». Відкриється відповідне вікно, і у вкладці, що відкривається за замовчуванням, буде інформація про тип операційної системи, встановленої на вашому комп'ютері.
3
Зручно скористатися для цієї мети також Центром довідки та підтримки Windows. Натискаючи «Пуск» -> «Довідка та підтримка», потрапимо в Центр. Набираєте в рядку пошуку слово «система». Після випадання результатів запиту треба послідовно натиснути посилання «Отримання відомостей про комп'ютер» і «Показати загальну інформацію про систему". У підсумку на екрані з'явиться вікно з відомостями про комп'ютерами, що включають і властивості системи.