Як переглядати фото.

Фотографії , як частинки пам'яті, вони зберігають, освіжають в пам'яті веселі, щасливі, урочисті й інші моменти нашого життя. Розповіді друзям хочеться підкріпити фотографіями, сімейний вечір доповнити переглядом фото. Щоб дивитися фотографії було цікаво, можна використовувати різні варіанти оформлення фотографій.
Інструкція
1
Оригінальний спосіб оформлення фотографій - створення фотокниги. У неї можна підібрати фотографії певної тематики (наприклад, весільні фотографії, фотографії на тему «як я провів літо» і т.д.), розмістити їх за своїм бажанням, вибрати стиль рамок, обкладинку, додати написи, пояснення, невеликі оповідання. Така фотокнига може бути як великого, так і маленького формату, з будь-яким палітуркою. Послуги з друку таких фотокниг надають різні фірми. Плюси такого перегляду фотографій в тому, що можна запропонувати подивитися фотографії гостям, а самим ненадовго відволіктися - зустріти знову прийшли гостей, перевірити допік чи пиріг. Дуже приємно і те, що фотокнига схожа на справжню книгу, художній альбом. І від цього переглядати фотографії набагато цікавіше.
2
Інший цікавий спосіб перегляду фотографій - за допомогою фотокліп. Зробити їх може навіть початківець користувач комп'ютера за допомогою програми, яка є в Vista і Windows 7 - Windows Movie Maker. Щоб створити фільм, можна відкрити будь-яку фотографію в фотоальбомі Windows, вибрати в правому верхньому куті значок «Створити фільм», натиснути на нього, завантажити у відкрилася програму фотографії, вибрати переходи і ефекти, накласти музику і натиснути «Опублікувати фільм». Що дивно, завдяки фоторолікам, фотографії в родині і з друзями починають дивитися набагато частіше, ніж тоді, коли для перегляду потрібно гортати альбоми.
Соціальні мережі - це один з найбільш вдалих способів на сьогоднішній день тримати зв'язок з друзями, знаходити нові знайомства і дізнаватися щось нове. Якщо ви, приміром, початківець фотограф, в мережі «ВКонтакте» є можливість вступати в групи за інтересами і обмінюватися інформацією, ділитися фотографіями і відео. Однак групи бувають закритими, а значить інформація може бути прихована від ваших очей.
Інструкція
1
Отже, ви вже зареєструвалися «ВКонтакте» за адресою vk.com, у вас є логін і пароль, за якими ви можете зайти через свій акаунт на сайт. Знайдіть групу або сторінку по інтересам, для цього вбийте в пошуковому рядку ключові слова або конкретні назви, наприклад «Фото-курси», потім виберіть пункт трохи нижче пошукового рядка «Спільноти». Потім трохи правіше ви побачите «Тип спільноти» (поставте позначку навпроти: будь-який, група, сторінка, зустріч) і натисніть пошук. Відкриється список груп, в яких виберіть собі підходящі. Якщо група відкрита, ви без проблем зможете подивитися всі її вміст: аудіо, відео, фото, обговорення.
2
Якщо ви зайшли на сторінку закритою групи, зверніть увагу на верхній правий кут під фотографією. Там буде написано: «Підписатися» (на сторінку) або «Подати заявку» (до групи).
3
Зачекайте деякий час, так як ваша заявка розглядається адміністраторами групи. Якщо вони схвалять, то група з'явиться в списку на вашій сторінці. Тепер ви можете переглядати весь вміст групи.
4
Кілька років тому була можливість подивитися вміст закритих груп шляхом зміни адреси в адресному рядку браузера. Однак «ВКонтакте» розвивається досить динамічно, і на даний момент, навіть якщо ви пропишіть адресу альбому закритою групи, вам відобразиться сторінка з інформацією про те, що фотографії не завантажені. Не варто довіряти посиланнях з пошуковиків, швидше за все, там використана невірна або застаріла інформація. Адміністрація «ВКонтакте» не дає можливість перегляду фотографій закритих груп і не надає подібних скриптів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z8xxJB3WMqI