Як знайти втрачений телефон. втрачено телефон Як знайти.

Втрачений стільниковий телефон завжди шкода, незалежно від того, яка була модель - нова і дорога чи стара, але дуже зручна. Деякі при втраті мобільного шкодують не стільки сам телефон, скільки інформацію, що зберігалася в ньому. Не в кожного вдома є копії фотографій, зроблених за допомогою стільникового, і записані на папері телефонні номери друзів. Але іноді загублений апарат можна повернути, якщо вчасно вжити заходів з його пошуку.
Інструкція
1
Відправте на свій номер смс з проханням повернути телефон за винагороду. Якщо повідомлення успішно доставлено, значить стільниковий включений. Ви можете зателефонувати на нього і обговорити з знайшли час зустрічі і розмір подяки. Це спосіб часто спрацьовує, якщо втрачений телефон знайшли порядні люди. Іноді вони самі намагаються вийти на зв'язок з господарем телефону, відшукавши в записнику контакти родичів, тому не поспішайте блокувати SIМ-карту. Навіть якщо знайшли виявилися непорядними і збираються продати знахідку, без документів і гарнітури їм не вдасться отримати за нього більше 50% його реальної вартості. Отже, розмір вашої подяки повинен бути не менше цієї суми.
2
Подивіться в документах ідентифікаційний номер свого телефону (IMEI). Зазвичай він вказаний на коробці під штрих-кодом або в гарантійному талоні. Цей номер з 15 цифр унікальний для кожного апарату. Він моментально передається в мережу стільникового оператора, як тільки в телефон вставляється SIМ-карта. Оператор може визначити, де користуються вашим апаратом і на кого зареєстрований телефонний номер. Ця інформація є секретною, надати її можуть тільки за запитом із правоохоронних органів. Тому наступним вашим кроком буде звернення в поліцію.
3
Напишіть заяву про зникнення телефону. Прикладіть до нього копію чека, де вказана серія і номер моделі, а також копію гарантійного талона з ідентифікаційним номером апарату. Ці документи будуть доказом того, що зниклий телефон дійсно належить вам. На жаль, пошук зниклого мобільного телефону є витратним заходом, тому в поліції не завжди поспішають розкрити справу. Альтернативою державним структурам є ЧОПи.
4
Зверніться в Приватне Охоронне Підприємство. Багато з них успішно займаються пошуком втрачених або вкрадених телефонів. Протягом кількох днів після звернення вони зв'язуються з усіма стільниковими операторами регіону та, вказавши номер IMEI, отримують інформацію про те, хто і коли користувався вашим телефоном. Послуги чопового платні, але вони себе виправдовують, якщо у вас дорогий телефон.
5
Пошукайте самостійно свій телефон в місцях, де займаються продажем і скуповуванням стільникових телефонів. Можливо, апарат ще не знайшов нового власника. Тому, пред'явивши документи, що доводять те, що телефон належить вам, ви зможете повернути його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u8-1BJy9wKg
Зверніть увагу
Як знайти телефон, якщо втратив. Для початку Ви повинні припустити можливе місце втрати мобільного телефону, інакше починати пошуки практично безглуздо, особливо якщо протягом дня Ви були в десятках місць. Якщо ймовірно могли залишити телефон в двох або трьох місцях, то бажано відправити в кожне місце по людині, щоб пошук тривав одночасно.
Корисна порада
Один з поширених питань в адміністрацію сервісу «як знайти вкрадений телефон по IMEI». Ми вже давали рекомендації з пошуку телефону по IMEI за сприяння правоохоронних органів і мобільного оператора. Теоретично знайти вкрадений телефон можливо, однак, на практиці такий спосіб неефективний, забирає багато потрібного часу і часто безрезультатний.