Як розрахувати струм в трансформаторі.

Якщо ви вирішили самостійно виготовити трансформатор, то вам необхідно знати деякі речі про цей пристрій, в тому числі і як розрахувати ток в трансформаторі, про що і піде мова нижче.
Інструкція
1
Дізнайтеся, якщо вам до цього було невідомо, максимальний ток навантаження і напруга на вторинній обмотке.Умножьте ток максимального навантаження (в амперах) на коефіцієнт 1,5 - дізнаєтеся обмотку другого трансформатора (в амперах).
2
Розрахуйте потужність, расходуемую випрямлячем від вторинної обмотки трансформатора. Для цього, помножте напруга вторинної обмотки на максимальний ток , який проходить через нее.Подсчітайте потужність трансформатора. Щоб дізнатися потужність слід помножити максимальну потужність на вторинній обмотці на 1,25.
3
Вирахуйте величину тону на первинній обмотці. Для цього отриману в минулому пункті потужність слід розділити на мережеве напруга на первинній обмотке.Рассчітайте параметри площі сердечника магнітного дроти. Слід взяти потужність трансформатора в ватах і помножити її на 1,3.
4
Розрахуйте трансформатор по тій кількості витків на первинній обмотці, який буде у вас. При цьому щоб дізнатися кількість витків на первинній обмотці, слід напруга первинної обмотки розділити на перетин сердечника, а потім отриманий результат помножити на 50.
5
Розрахуйте трансформатор на число витків вторинної обмотки. Візьміть напруга вторинної обмотки і розділіть це число на перетин магнітного дроти, після чого отриманий результат помножте на 55.Установіте, яке перетин проводів потрібно для обмотки. Для цього візьміть величину ток а, яка проходить через обмотку, і помножте це число на 0,02.Готово, тепер ви, маєте, приблизне уявлення про те, як розрахувати ток в трансформаторі.