Як перевести гроші з яндекс на веб мані. Як перевести з яндекс money на webmoney.

Якщо ви користуєтеся системами електронних платежів і у вас є власні гаманці в системах « Яндекс . Гроші» і WebMoney, то може з'явитися необхідність переказу коштів між ними. Для того щоб здійснити таку операцію необхідно дотримати ряд умов.
Інструкція
1
Рахунок в системі « Яндекс . Гроші» обов'язково повинен бути ідентифікований. Для цього необхідно пройти спеціальну процедуру з наданням паспортних даних, а також ськана самого паспорта, на сторінці http://money.yandex.ru/security/identification/.
2
В системі WebMoney необхідно отримати як мінімум формальний атестат. Він видається безкоштовно всім учасникам системи, отримати його можна перейшовши на сторінку https://passport.webmoney.ru/asp/aProcess.asp. Надалі потрібно буде надати підтверджені паспортні дані та індивідуальний номер платника податків (ІПН).
3
Тепер необхідно прив'язати гаманець WebMoney до вашого рахунку на « Яндекс . Гроші». Відкрийте сторінку https://banks.webmoney.ru/. Вкажіть тут номер вашого рахунку на « Яндекс . Гроші», перейшовши за відповідним посиланням. Вам буде видано перевірочне число для підтвердження прив'язки, запам'ятайте його, а краще запишіть.
4
Перейдіть на сайт https://money.yandex.ru/і введіть перевірочне число. Після завершення прив'язки, на вашій сторінці в « Яндекс . Гроші» з'явиться посилання на WebMoney, і навпаки, в клієнті WebMoney Keeper з'явиться іконка « Яндекс . Гроші ».
5
Для переказу коштів, авторизуйтесь в тій, з якої переклад здійснюватиме. Клікніть по іконці системи, в яку будуть переводитися гроші, введіть суму, після чого підтвердіть виконувану операцію, підтвердження виконується за допомогою спеціального коду, або платіжним паролем.
Зверніть увагу
Переказ коштів між системами обмежений 300000 р. на місяць, 100000 р. в тиждень і 30000 р. за один раз.За переказ коштів утримується комісія в розмірі 4,5% від суми перевода.Ваші індивідуальні дані (ІПН та реквізити паспорта) в обох системах повинні збігатися.