Як відкрити дитячу кімнату. Як зробити дитячу кімнату в кафе.

Дитячі ігрові кімнати з кожним днем користуються все більшою популярністю. Адже це так зручно, коли в одному місці дитина може і побігати, і пострибати, і покататися з гірок, і найголовніше - поспілкуватися з іншими дітьми. Багатьом підприємцям теж такий вид бізнесу дуже до душі. Але тільки не всі знають, з чого потрібно починати, щоб відкрити дитячу кімнату .
Інструкція
1
Для початку необхідно, звичайно ж, вибрати відповідне приміщення. Це може бути певна площа, виділена в торгово-розважальному центрі; це може бути який-небудь куточок на території гіпермаркету; або, як варіант, можна спробувати організувати дитячий куточок в кафе. Коли приміщення буде знайдено необхідно оформити з власниками договір оренди. Якщо ж сам власник збирається відкривати у себе дитячу кімнату , то йому необхідно повідомити про це держоргани, які видавали йому ліцензію на його основний вид діяльності.
2
Далі кімнату необхідно спроектувати. Для цього розраховуємо, як краще, ефективніше і - головне правило - безпечніше буде розставити необхідний інвентар. Паралельно визначаємося, де все це закуповувати. Як правило, в дитячих кімнатах знаходяться величезні розважальні комплекси, які включають в себе одночасно і батут, і гірку, і мотузки для лазіння, і басейни з м'ячами, і мотузкові сходи. Можна все це зібрати окремо в різних куточках, але економічніше буде придбати єдиний комплекс. При виборі основну увагу необхідно приділити матеріалам, з якого все це буде зроблено. Для дітей все має бути виконано з високоякісної гуми, пластмаси, мотузок і т.д. Головне, щоб іграшки не були травмонебезпечними, тому присутності залізних елементів краще уникати. Все обладнання в обов'язковому порядку має відповідати міжнародним вимогам безпеки і вимогам стандарту тієї країни, де воно використовується. Кожен виріб має супроводжуватись технічним паспортом, який містить такі дані: призначення, заводський номер, монтажні схеми складання і правила безпечної експлуатації.
3
Далі необхідно потурбуватися про персонал. Підбирати треба тільки людей з підходящим освітою і достатнім досвідом роботи в сфері роботи з дітьми. Головним їх особистісним якістю має бути відповідальність. Адже на майданчику одночасно може перебувати десяток дітей, і за кожним із них повинен бути організований якісний нагляд.
4
Ну і, звичайно ж, перед тим, як відкривати дитячу ігрову кімнату , потрібно зареєструвати її у відповідних державних органах і отримати ліцензію на право працювати з дітьми та їх батьками. Якщо всі ці правило дотримані, то проблем не буде.
Корисна порада
Дуже уважно потрібно підходити до внутрішнього наповнення кімнати. Враховувати потрібно як травмоопасность елементів, так і близькість їх знаходження один від одного. Також необхідно подбати і про безпеку на гойдалках. Якщо вона двомісна, то в ідеалі потрібно, щоб було кріплення, яке буде фіксувати дитину, поки він хитається.